ZTE درون اوایل سال 2019 گوشی اندرویدی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G عرضه می‌کند
۲۵ام دی ۱۳۹۶ دوربین

زد تی ای درون اوایل سال 2019 گوشی اندروید با اینترنت 5 جی عرضه می‌کند: مستقیم از سی ای اس 2018!

زد تی ای یکی از برجسته‌ترین شرکت‌های گوشی سازی چینی هست. این سازنده گفته هست که درون اوایل سال میلادی ۲۰۱۹ یک گوشی اندروید را با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۵G ارائه می‌کند.

نيوز مربوط به عرضه این گوشی هوشمند توسط لیکسین چنگ (Lixin Cheng)، مدیر اجرایی شرکت ZTE، درون نمایشگاه CES 2018 به خبرگزاری بلومبرگ (Bloomberg) داده شده هست. سازنده مشهور چینی هم اکنون درون حال ساخت گوشی‌هایی با اینترنت ۵ جی هست.

با این وجود، بعید نیست که درون اواخر سال ۲۰۱۸ چنین محصولاتی را وارد بازار کند؛ ولي این برند پرتکاپو هنوز به دلیل وجود محدودیت‌هایی نظیر ارائه نسل پنجم شبکه‌های ارتباطی گوشی‌های همراه درون ایالات متحده، هیچ تعهد و مطلب رسمی درون این رابطه ارائه نکرده هست.

لیکسین چنگ همچنین گفته که زد تی ای درون تلاش هست که حداقل یک گوشی هوشمند دارای قابلیت پشتیبانی از فناوری وایرلس جدید را درون ۱۲ ماه آینده عرضه کند. وی علاوه بر این گفته هست که سازنده چینی درون این پروسه احتمالا گزینه‌های موجود درون این زمینه را درون صنعت تبلت سازی خود نیز مورد دقت قرار می‌دهد.

جزییات منتشر شده توسط مدیر اجرایی زدتی‌ای همچنین بر این امر حکایت دارد که سازنده چینی می‌خواهد یک سیستم خانگی هوشمند را نیز درون این بازه زمانی ذکر شده برای کنترل قابلیت اینترنت اشیاء ارائه کند.

مدیر اجرایی زد تی ای هیچ مطلبی را درون مورد ادامه همکاری سازنده چینی با اپراتورهای Verizon و AT&T به منظور ارائه یک گوشی هوشمند با پشتیبانی از شبکه ارتباطی ۵ جی منتشر نکرده هست. با این حال احتمال دارد چنین سناریویی نیز وجود داشته باشد. مخصوصا با دقت به این که ورایزون و ای تی اند تی دو مورد از بزرگ‌ترین اپراتورهای ارتباطی ایالات متحده هستند و می‌خواهند فناوری‌های جدیدی را درون زمینه سرویس دهی به کاربران گوشی‌های همراه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی ارائه کنند.

ولي باید به این نکته اشاره کرد که تنها شرکت AT&T گفته هست که می‌خواهد پروسه ارائه یک سرویس دهی وایرلس حقیقی را درون چندین شهر آمریکا درون سال میلادی جاری آغاز کند. ورایزون می‌خواهد اینترنت ۵ جی را با کمک روترهای خود به صورت وایرلس درون اختیار کاربرانش بگذارد.

شرکت AT&T همچنین گفته هست که یک گوشی ۵G را با قابلیت پشتیبانی سرویس‌های اینترنتی جدیدش درون سال ۲۰۱۸ ارائه می‌کند، اما هنوز نام برند سازنده این محصول را فاش نکرده هست.

شرکت ZTE حضور محدودی درون ایالات متحده دارد و محصولاتش را تنها از طریق این دو اپراتور به بازار آمریکا عرضه می‌کند. این گوشی‌ساز چینی همچنین سابقه خوبی درون ارائه محصولات مبتکرانه جدید دارد و خود را به عنوان اولین سازنده‌ای معرفی می‌کند که یک گوشی قابل انعطاف تاشو (آکسون ام) عرضه کرده هست.

بنابراین عرضه یک گوشی هوشمند جدید با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۵ جی توسط این سازنده چندان دور از ذهن نیست. علی‌رغم این که نسل جدید شبکه‌های بی سیم درون قسمت‌های زیادی از ایالات متحده تا سال ۲۰۱۹ میلادی ارائه نمی‌شود، بنابراين تا سال ۲۰۲۰ به طور کامل اجرایی نخواهد شد.

.

منبع: androidheadlines


حتما بررسی کنید: حراج پایان فصل بانی مد (فروشگاه پوشاک جین وست)


تکراتو را درون تلگرام دنبال کنید

مطالب پیشنهادی