HPE با توسعه راهکارهای بلاکچِین به سازمان‌های بزرگ کمک می‌کند
۵ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

HPE با توسعه راهکارهای بلاکچِین به سازمان‌های بزرگ کمک می‌کند

مرکز توسعه خدمات سازمانی اچ‌پی موسوم به HPE که محصولات، خدمات و راه‌حل‌هایی درون امور شرکتی و سازمانی ارائه می‌کند، نخستین راهکار خود درون خانواده محصولات حیاتی بلاکچِین را معرفی نمود.

به گفته ایتنا از رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، بر پايه بیانیه جدید منتشر شده از سوی شرکت مذکور، راهکار جدید این امکان را فراهم می‌سازد تا کاربران به منظور خلاصی از معضل همیشگی فضا، حجم گسترده‌تری از فضاهای کاری بارگیری شده را روی پلتفرم‌های مختلف سازمانی درون اختیار داشته باشند.

«رافائل داویسان» مدیر توسعه جهانی بلاکچِین درون شرکت HPE درون این خصوص اعلام کرد: «سازمان‌های علاقه‌مند به بلاکچِین دریافته‌اند که خدمات پردازش ابری عمومی به تنهایی نمی‌توانند درون تمامی شرایط، تمامي نیازهای غیرکارکردی آنها را پاسخ دهند.»

وی درون حقیقت بر این واقعیت تأکید داشت که راهکارهای پیشین از جمله خدمات ابری، همیشه و تمامي‌جا پاسخ‌گوی کامل نیازها نیستند و نخواهند بود.

او درون ادامه توضیح داد: «به منظور دسترس از این خدمات درون وسعت بیشتر، آنها به این نتیجه رسیده‌اند که به منظور حرکت همسو با عملیات‌های حیاتی سازمان، زیرساخت‌های پیش‌فرض می‌بایست بخشی از ابزارهای چندگانه سنتی IT بوده و درون این میان، خدمات پردازش ابری عمومی و اختصاصی قادر نیستند به تمام نیازهای پیش‌رو پاسخ دهند و درون مقابل، خدمات بلاکچِین می‌توانند راهکارهای کاربردی فراوانی را پیش‌ روی سازمان‌ها بگذارند.»

گفتنی هست توسعه راهکارهای بلاکچِین، بخشی از طرح جامع HPE برای پاسخ‌گویی به نیاز سازمان‌های جهانی درون مقیاس گسترده محسوب می‌شود.

همچنین به نظر کارشناسان این عرصه، پلتفرم‌های HPE Integrity NonStop، امکان مدیریت نقل و انتقالات مالی را نیز فراهم می‌سازند.

 


مطالب پیشنهادی