گوشی LEAGOO S9 با الهام از آیفون X طراحی شده هست؛ کپی برابر با اصل!
۲۲ام آذر ۱۳۹۶ دوربین

گوشی LEAGOO S9 با الهام از آیفون X طراحی شده هست؛ کپی برابر با اصل!
به نظر می‌رسد که کمپانی LEAGOO روی گوشی جدیدی کار می‌کند که طراحی اين به وضوح از آیفون X (آیفون ۱۰) الهام گرفته شده هست. دو تصویر از این دستگاه منتشر شده و گفته می‌شود که با نام LEAGOO S9 وارد بازار خواهد شد.

اگر به دقت به دستگاه مورد نظر نگاهی بندازید، به نظر می‌رسد که درون حال دیدن نسخه اندرویدی آیفون X هستید، اما تفاوت‌هایی نیز بین این گوشی و پرچم‌دار جدید اپل وجود دارد. به عنوان مثال یک حسگر اثر انگشت درون پنل پشتی اين دیده می شود.

درون اطراف صفحه نمایش گوشی LEAGOO S9 حاشیه‌های باریکی دیده می شود. با اینکه حاشیه‌های بکار رفته درون اطراف صفحه نمایش باریک هستند، اما نسبت صفحه نمایش به بدنه درون این دستگاه کمتر از نسبت نمایشگر به بدنه درون اسنشال فون و یا ال جی وی ۳۰ هست، هر چند که قیمت این دستگاه به مراتب کمتر از این مد‌ها خواهد بود.


بیشتر بخوانید:  بیشترین نسبت صفحه نمایش به بدنه متعلق به کدام گوشی‌ها هست؟


نمایشگر گوشی LEAGOO S9 درست به مانند آیفون ۱۰ دارای ناچ (شکاف) هست و گوشه‌های اين نیز درست به مانند محصول جدید کوپرتینو، گرد طراحی شده هست. دستگاه از فلز و شیشه طراحی شده و تمامی کلیدهای فیزیکی اين درسمت راست جای گرفته‌اند. احتمالا سینی سیم‌کارت درون سمت چپ این گوشی تعبیه شده هست.

هنگامی که به پنل پشتی این دستگاه کپی شده از آیفون 10 اپل نگاه می‌کنید، باز هم شباهت‌های زیادی بین این دو مد خواهید دید.

هنگامی که به پنل پشتی این دستگاه کپی شده از آیفون ۱۰ اپل نگاه می‌کنید، باز هم شباهت‌های زیادی بین این دو مد خواهید دید. سیستم دوربین دوگانه اين نیز شبیه به آیفون X طراحی شده و درون فاصله بین دو سنسور اين، یک فلاش LED قرار گرفته هست.

هیچ اطلاعات خاصی درون مورد این گوشی وجود ندارد، اما می‌توانید انتظار یک گوشی کاملا مقرون به صرفه و ارزان قیمت را داشته باشید.


بیشتر بخوانید:  بهترین گوشی های ارزان ۲۰۱۷ ؛ مقرون به صرفه اما کارآمد


گوشی LEAGOO S9 به احتمال زیاد از یک پردازنده مدیاتک قدرت می‌گیرد و حداقل ۳ گیگابایت حافظه رم خواهد داشت. درون حال حاضر مشخصات بیشتری از این دستگاه وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: androidheadlines


تکراتو را درون تلگرام دنبال کنید

مطالب پیشنهادی