گوشی گیمینگ شیائومی توسط کوسه سیاه ساخته خواهد شد!
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

گوشی گیمینگ شیائومی به زودی وارد بازار خواهد شد. بر پايه شواهد موجود به نظر می‌رسد که ساخت یک گوشی مخصوص بازی درون دستور کار این شرکت چینی قرار گرفته هست.

شیائومی یکی از بزرگترین برندهای گوشی ساز جهان هست و یکی از معروفترین برندهای چینی به حساب می‌آید. این شرکت نه تنها درون ساخت گوشی هوشمند که درون تولید اکثر گجت‌های تکنولوژی ورود کرده هست. به نظر می‌رسد که دقت این کمپانی به بخش بازی نیز جلب شده و به زودی شاهد گوشی گیمینگ شیائومی خواهیم بود.

گوشی گیمینگ شیائومی

کمپانی شیائومی دارای شرکت‌های تابعه زیادی هست و اکنون به لطف انتشار مطلبی درون ویبو (شبکه اجتماعی چین)، نام یکی دیگر از شرکت‌های تابعه این کمپانی رخ نشان داد. این شرکت که کوسه سیاه (Black Shark) نام دارد درون یک پیج تایید شده ویبو خودنمایی کرده و به عنوان یک تولیدکننده گوشی‌های هوشمند معرفی شده هست.

شرکت سرمایه گذاری Tianjin Venus درون سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی شیائومی تاسیس شد؛ شرکتی که بر پايه گفته‌های منتشر شده، چیزی درون حدود ۲۲ درصد از سهام Black Shark را درون اختیار دارد. به نظر می‌رسد که گوشی گیمینگ شیائومی با برند کوسه سیاه خلق می‌شود و رقیبی برای گوشی گیمینگ ریزر فون خواهد بود.


بیشتر بخوانید: ریزر فون درون برابر ۱۲ گوشی برجسته موجود درون بازار


بر پايه شایعات منتشر شده، این دستگاه از مشخصات سطح بالایی نیز برخوردار هست. گرافیک‌های یکپارچه سازی شده با پردازشگر سیگنال دیجیتال (DSP) و سیستم خنک کننده‌ای که درون صنعت ساخت هواپیما از اين دسترس می‌شود، حکایت از قدرت بالای این دستگاه دارد.

هنوز مشخص نیست که این نيوز تا چه اندازه درست باشد، اما درون هر صورت دیدن یک گوشی گیمینگ از شیائومی خالی از لطف نخواهد بود. این شرکت چینی درون نمایشگاه MWC 2018 شرکت خوئاهد کرد و شاید درون این رویداد، خبرهای بیشتری از گوشی مخصوص بازی کوسه سیاه به گوش برسد.

.

منبع: ubergizmo


مطالب پیشنهادی