گفته تصویری ایتنا // 10 ویدیو پربازدید برتر یوتیوب درون سال 2017
۸ام دی ۱۳۹۶ دوربین

پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹

ایتنا – نخستین تصویر ویدیویی روی یوتیوب ۲۳ آپریل ۲۰۰۵ منتشر شد و طولی نکشید که این سایت اینترنتی خود را به عنوان محبوب‌ترین پایگاه به اشتراک گذاری ویدیو درون جهان معرفی کرد. درون حال حاضر به طور مرتب ۱٫۳ میلیارد نفر از مردم جهان به یوتیوب سر می‌زنند و طی یک سال گذشته مردم جهان درون هر یک دقیقه معادل ۳۰۰ ساعت تصویر ویدیویی روی یوتیوب به اشتراک گذاشته‌اند.
طی یک سال گذشته درون هر روز حدود ۵ میلیارد تصویر ویدیویی روی یوتیوب تماشا شده هست و این سایت اینترنتی هر روز بیش از ۳۰ میلیون تماشاگر دارد. به طور میانگین هر ماه از هر ۱۰ کاربر یوتیوب هشت نفر بین ۱۸ تا ۴۹ سال سن دارند و پیش‌بینی شده هست درون سال ۲۰۲۵ میلادی نیمی از تماشاگران تصاویر ویدیویی یوتیوب کمتر از ۳۲ سال داشته باشند. حدود ۶۰ درصد کاربران این سایت تماشای تصاویر ویدیویی آنلاین و مستقیم را ترجیح می‌دهند و این طور که شرکت گوگل به عنوان متولی اصلی یوتیوب اعلام کرده هست، هر ماه به طور میانگین معادل ۳٫۲۵ میلیارد ساعت تصویر ویدیویی درون یوتیوب مشاهده می‌شود.
طبق آخرین آمار موجود که درون پایان سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شده هست، حدود ۱۰ تصویر ویدیویی به اشتراک گذاشته شده درون این سایت تاکنون بیش از یک میلیارد بار مشاهده شده‌اند و ۸۰ درصد ویدیوهای این سایت را ساکنان خارج از مرزهای آمریکا تماشا می‌کنند. شرکت یوتیوب هم‌اکنون لیستی را منتشر کرده هست که درون اين ۱۰ موزیک-ویدیوی برتر مشاهده شده درون یک سال گذشته که بیشترین بازدید را داشته، درون اين گنجانده شده هست.


مطالب پیشنهادی