پرچمدار بعدی شرکت هواوی دارای یک ناچ (notch) همانند اپل آیفون X هست
۱۸ام آذر ۱۳۹۶ دوربین

اجازه دهید به شما یک جمله را درون عین صداقت بگوییم. چه درون نظر بگیرید این نظر شخصی هست یا خیر اما قبول کنید درون دنیای فناوری، اپل راهنمای بسیاری از شرکت‌های دیگر هست. اپل درون رونمایی از آیفون X اسمارت فونی را رونمایی کرد که درون طراحی اين ظرافت خاصی را درون نظر گرفته بود. شاید به صورت عددی و بر روی کاغذ نسبت صفحه نمایش به بدنه زیاد نباشد و اسمارت‌فون‌هایی چون میت ۱۰ پرو درصد بالاتری داشته باشند اما برای مخاطب و درون یک دید کاملا عمومی، آیفون X بدون حاشیه‌تر به نظر می‌رسد. درون ادامه همراه باشید.

اپل برای این که بتواند سنسور‌های اصلی دستگاه را درون بالای اين قرار دهد، قسمتی از بالای دستگاه را بریده و محلی را به عنوان ناچ برای قرارگیری سنسور‌های ضروری درون نظر گرفته هست. همانطوری که درون تصویر بالا پیداست، دو سمت چپ و راست ناچ برای صفحه نمایش و نشان دادن اعلانیه دسترس خواهد شد اما این روند بر خلاف دیگر شرکت هاست. شرکت‌های دیگر درون اسمارت‌فون‌های معرفی شده قسمت بالای دستگاه را به صورت یک خط درون نظر گرفته و سعی کردند تا بدنه اصلی کوتاه تر شود ولی تنها اسمارت‌فونی که تا حدی شباهت به این ناچ دارد، اسنشیال فون خواهد بود.

هواوی برای هر سال دو پرچمدار درون نظر گرفته هست. نیمه اول سری P قدرتنمایی خواهد کرد و درون نیمه دوم سال سری میت و اکنون درون حال نزدیک شدن به رونمایی P11 هستیم. بر پايه اطلاعات منتشر شده از نسخه‌های آزمایشی اندروید درون نسل بعدی سری P ، کاربران XDA-Developers از تنظیماتی تحت عنوان RoundCornerDisplay نام برده‌اند که به تازگی تصویر زیر را منتشر کرده‌اند:

این تصویر درون فایل‌های firmware مربوط به دستگاه P11 پیدا شده بود و ولي یک سری مشخصات دیگر نیز منتشر شده هست. صفحه‌نمایش این پرچمدار ۶٫۰۱ اینچی با رزولوشن ۲۱۶۰ درون ۱۰۸۰ پیکسل خواهد بود. ولي انیمیشن بوت اولیه دستگاه درون رزولوشن ۲۲۴۴ درون ۱۰۸۰ طراحی شده هست. درون هر صورت منتظر ورود ناچ به دنیای اندروید هم باید باشیم. نظر شما چیست؟

 

 


مطالب پیشنهادی