پرچمداران سال 2015 سامسونگ آپدیت اندروید 8 را دریافت می‌کنند
۲۲ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

سامسونگ تا چند سال پیش درون زمینه انتشار بروزرسانی برای گوشی‌های پرچمدار خود، ضعیف بود و درون برخی اوقات حتی آپدیتی برای اين‌ها منتشر نمی‌کرد اما طی این چند وقته و داغ شدن بازار تلفن‌های همراه، سامسونگ نیز مجبور به تغییر سیاست‌های خود نسبت به این موضوع شد. درون ادامه با ترنجی همراه باشید. انقلاب درون زمینه طراحی برای گوشی‌های سامسونگ از گلکسی اس ۶ شروع شد و تا گلکسی نوت ۸، راه یافته هست. گلکسی اس ۶ را می‌توانیم یکی از بزرگترین موفقیت‌های سامسونگ درون زمینه ساخت موبایل ببینیم و حالا این کمپانی بزرگ قصد ارائه بروزرسانی اندروید ۸ را برای ۴ پرچمدار خود که درون سال ۲۰۱۵ معرفی ‌شده‌اند را دارد.

گلکسی اس ۶،گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۶ اج پلاس و نوت ۵ ، ۴ گوشی پرچمداری بودند که سامسونگ درون سال ۲۰۱۵ از آنها پرده برداری کرد.

یکی از اپراتور‌های آمریکا به نام T- Mobile نیز درون وبسایت رسمی خود مطلبی مبنی بر این موضوع منتشر کرده هست که می‌تواند احتمال ارائه بروزرسانی اندروید اوریو را بیشتر از قبل، جدی کند. اولین بار نیست که نيوز بروزرسانی اندروید ۸ را برای پرچمدار‌های سال ۲۰۱۵ سامسونگ می‌شنویم ولی امیدواریم تمامی شایعه‌ها و مطالبی که درون این مورد منتشر شده هست همگی درست باشند و به زودی شاهد ارائه بروزرسانی از سمت سامسونگ باشیم.

سری گلکسی اس ۶ و گوشی گلکسی نوت ۵ واقعا یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ هستند و بی اهمیتی سامسونگ به آنها واقعا اشتباه بزرگی هست، با اینکه درون سال ۲۰۱۸ هستیم ولی هنوز این سه گوشی، از بنابراين هر نرم افزار‌ای بر می‌آیند و می‌توانند با دریافت بروزرسانی اندروید ۸ حتی بهتر از دیروز پردازش‌های خود را انجام دهند.


مطالب پیشنهادی