هواوی پی 20 و پی 20 پلاس درون تنا تایید شدند
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس قرار هست تا امسال را تبدیل به سالی بر شکوه برای هواوی کنند و حضور پردازنده کایرین ۹۷۰ نیز یکی از برگ برنده‌ی این دو دستگاه درون بین دیگر گوشی‌های موبایل درون سال ۲۰۱۸ خواهد بود. درون ادامه با ترنجی همراه باشید.

گرفتن تاییدیه یکی از قدم‌های مهم برای یک شرکت سازنده موبایل، قبل از نهایی کردن محصول خود می‌باشد و هواوی نیز بلاخره تاییدیه تنا را برای دو گوشی پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس گرفته هست. با اینکار هم سبب شده هست تا یک قدم دیگر به معرفی رسمی این گوشی نزدیک‌تر شویم. صبر طرفداران این کمپانی نیز دیگر واقعا لب‌ریز شده و بعد از شاهکار میت ۱۰ حالا نوبت به پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس رسیده تا امسال، پر قدرت برای هواوی افتخار بیاورند.

جالب هست که بدانید این دو گوشی هنوز با نام مشخصی دیده نشده‌اند و تنا نیز اسم رمز این دو گوشی را EML و CLT قرار داده هست و هر دو گوشی مورد نظر ما از تست‌های مورد نیاز برای ورود به بازار چین با موفقیت رد شده‌اند.

ولي گوشی دیگری با اسم رمز Anne نیز از تست با موفقیت رد شده هست که احتمال می‌دهیم همان پی ۲۰ لایت باشد که قرار هست اینبار برخلاف نسل‌های قبل از دوربین دوگانه برخوردار باشد.

هواوی کار خوبی را درون پیش گرفته هست و موفقیت خوبی را برای خود رقم خواهد زد. کایرین ۹۷۰ یکی از بهترین پردازنده‌های هواوی خواهد بود که امسال را سالی باشکوه برای هواوی تبدیل می‌کند.


مطالب پیشنهادی