نگاه نزدیک به اکسپریا ایکس ای 2 اولترا و اکسپریا ال 2
۲۱ام دی ۱۳۹۶ دوربین

سونی موبایل ۳ دستگاه جدید را درون نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرد و استقبال مخاطبین از اين خوب بوده هست. این ۳ دستگاه که از رده پایین تا میانه لوکس را پوشش خواهند داد و از نظر دوربین سلفی پیشرفت های خوبی درون اکسپریا ایکس ای ۲ و مد اولترا اين شاهد هستیم. درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی نزدیک داشته باشیم به این ۳ دستگاه و خارج از رندرهای گرافیکی عملکرد را شاهد باشیم.

هر ۳ این دستگاه ها از نمایشگری با حاشیه کمتر درون لبه بالا و پایین دسترس می کنند، متمرکز بر دوربین سلفی هستند و طراحی جدیدتر سونی را ارایه می کنند. هر دو دستگاه اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا و اکسپریا ایکس ای ۲ از چیپست اسنپدراگون به جای مدیاتک بهره برده اند. اسنپدراگون ۶۳۰ چیپست خیلی خوبی هست که وجود اين درون یک دستگاه میان رده می تواند قوت فلب کاربران اين باشد.

دوربین دوگانه سلفی اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا با زاویه دید باز و ولي یک دوربین با OIS و فوکوس خودکار مجهز هست که می تواند تصوير های سلفی خوبی برای شما ثبت کند. بیشتر مانور سونی نیز درون این ویدیو روی بخش دوربین بود. فیلم برداری ۴K از دیگر قابلیت های ویژه این دو دستگاه هست.

نظر شما درباره اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا، اکسپریا ایکس ای ۲ و اکسپریا ال ۲ چیست؟ فکر می کنید دستگاه های خوبی برای این رده قیمتی باشند؟


مطالب پیشنهادی