نوکیا 7 پلاس درون گیک‌بنچ مشاهده شد
۸ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

نوکیا یا بهتر بگوییم اچ‌ام‌دی گلوبال طی چند ماه اخیر از گوشی‌هایی میان‌رده اما با کیفیت زیادی رونمایی کرده هست، از نوکیا ۲ تا نوکیا ۷ و حالا نوکیا ۷ پلاس که درون گیک بنچ مشاهده شده هست. درون ادامه با ترنجی همراه باشید.

نوکیا درحال حاضر قول حضور پرشور را درون نمایشگاه MWC به طرفداران خود داده هست و از هم اکنون شایعات این حضور پرشور شروع شده هست.

نوکیا ۷ یکی از بهترین گوشی‌های میان‌رده نوکیا به حساب می‌آمد و ظاهرا نوکیا قصد معرفی نسخه جدیدی از اين را با نام نوکیا ۷ پلاس دارد. این گوشی به تازگی درون گیک بنچ با مشخصاتی جذاب دیده شده هست.

از جمله مشخصاتی که درون این بنچمارک معلوم شده هست می‌توان به حضور پردازنده اسنپدراگون ۶۶۰ درون کنار ۴ گیگابایت اشاره کرد. همچنین به غیر از قسمت سخت افزاری، قسمت نرم‌افزاری گوشی نیز با اندروید اوریو همگام شده هست.

ظاهرا نوکیا ۷ پلاس با این مشخصات قصد قرار گرفتن درون بین نوکیا ۸ با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و نوکیا ۷ با پردازنده اسنپدراگون ۶۳۰ را دارد. ولي نباید ۷ پلاس  را دست کم گرفت، پردازنده اسنپدراگون ۶۶۰ کاملا می‌تواند نیاز‌های روزمره شما را از جمله بازی کردن و گوش دادن به موسیقی و کار‌های دیگر رفع کند.

درحال حاضر هیچ اطلاعاتی از مشخصات دوربین یا صفحه نمایش این دستگاه به بیرون درز نکرده هست اما امیدواریم شاهد حضور یک تلفن هوشمند قدرتمند باشیم.


مطالب پیشنهادی