نسخه جدید ال جی وی ۳۰ با دوربین هوشمند خود رخ نشان خواهد داد
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

نسخه جدید ال جی وی ۳۰ با قابلیت هوش مصنوعی (AI) همراه خواهد بود و این ویژگی درون دوربین این گوشی نیز رخ نشان خواهد داد.

بر پايه شایعات، ال جی جی ۷ درون نمایشگاه MWC 2017 معرفی نخواهد شد و به جای اين مد جدیدی از ال جی وی ۳۰ –برخی منابع به نام ال جی وی ۳۰ اس اشاره کرده‌اند- با قابلیت هوش مصنوعی به نمایش درون می‌آید. مسلما این ویژگی درون دوربین این گوشی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

دوربین هوشمند درون نسخه جدید ال جی وی ۳۰

کمپانی LG، گوشی ال جی وی ۳۰ مد ۲۰۱۸ خود را با میزبانی از تکنولوژی هوش مصنوعی به کاربران خود ارائه می‌دهد. این فناوری با دوربین و برخی دیگر از ویژگی‌های این اسمارت فون تطبیق داده خواهد شد.

دوربین هوشمند قابلیت‌های مختلفی را شامل خواهد شد که می‌توان به تشخیص و شناسایی تصویر و سفارشی‌سازی صحنه‌های متنوع درون حالت‌های مختلف اشاره کرد. این همان ویژگی خاصی هست که هواوی با پردازنده کایرین ۹۷۰ درون گوشی‌های سری میت ۱۰ اين را به نمایش گذاشت.


بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی چه ویژگی‌هایی را برای هواوی میت ۱۰ به ارمغان آورده هست


از دیگر ویژگی‌های این دوربین هوشمند می‌توان به اسکن کیو آر کد و یا جستجوی تصاویر اشاره کرد. فرامین صوتی اختصاصی ال جی نیز برای این گوشی معرفی شده هست. درون واقع کاربران می‌توانند با دستیار صوتی گوگل اسیستنت، فرامین مختلفی از قبیل گرفتن تصوير و یا ضبط ویدیویی را انجام دهند.

به گفته این شرکت، ال جی چیزی بیش از یکسال قبل از آنکه ویژگی LG ThinQ را درون نمایشگاه CES 2018 معرفی کند، بر روی اجرای هوش مصنوعی درون گوشی‌های هوشمند تحقیق می‌کرده هست.

LG ThinQ یک نام تجاری جدید از ال‌جی هست که با لوازم الکترونیک پیشرفته ساخت این شرکت ادغام می‌شود. محصولاتی که به این ویژگی مجهز می‌شوند، می‌توانند از طریق یادگیری عمیق ماشینی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و بر پايه عادت‌ها و نیازهای کاربر بهترین عملکرد را به او ارائه دهند.


بیشتر بخوانید: احتمال معرفی نسخه جدید ال جی وی ۳۰ درون نمایشگاه MWC 2018 به جای ال جی جی ۷


باید دید که ال جی با نسخه جدید ال جی وی ۳۰ چگونه هوش مصنوعی خود را به رخ رقبایش خواهد کشید و دوربین این گوشی چه عملکردی را به اجرا خواهد گذاشت!

.

منبع: ubergizmo


مطالب پیشنهادی