موبایل تقلبی سامسونگ بیشترین طرفدار را بین موبایل های تقلبی دارد
۴ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

موبایل های تقلبی زیادی درون بازار وجود دارد و این منحصر به بازار فعلی و بازه زمانی حال نیست، از قدیم بوده و تا آینده خواهد بود. مسلما این موبایل ها از نظر کیفیتی پایین تر هستند و با نمونه اصلی قابل تمایزند، ما درون این مطلب نمی خواهیم روش تشخیص موبایل تقلبی از اصل را آموزش دهیم بلکه این بازار آنقدر رشد داشته که گویا بررسی داده های اين می تواند جذاب باشد و مشخص شده که موبایل تقلبی سامسونگ بیشترین طرفدار را بین موبایل های تقلبی دارد! درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

موبایل تقلبی

موبایل تقلبی

اطلاعاتی که درون این مطلب خواهیم دید بر مبنای موبایل های تست شده درون بنچمارک Antutu هست. این اطلاعات بر پايه بررسی نزدیک به ۱۷٫۵ موبایل تقلبی درون سراسر دنیا هست که درون نرم افزار بررسی عملکرد سخت افزاری Antutu حداقل یک بار تست شده اند.

اگر بخواهیم به صورت برندی نگاه کنیم، موبایل تقلبی سامسونگ سهم ۳۶٫۲۳٪ از بازار موبایل های تقلبی را دارد. موبایل های اپل درون رتبه دوم با ۷٫۷۲٪ و شیائومی با ۴٫۷۵٪ درون رتبه سوم هست! اما موبایل تقلبی دقیقا به چه موبایلی گفته می شود؟ شرکت های ریز و درشت زیادی هستند که با ساخت نمونه های مشابه موبایل های پرطرفدار به قیمت ارزان تر و کیفیت صد ولي پایین تر دستگاه هایی را برای علاقه مندان تولید می کنند. هر چند ما توصیه اکید می کنیم که اگر شما یک موبایل حتی پایین رده اصلی بخرید بهتر از نسخه تقلبی موبایل های پرچمدار هست اما همچنان شاهد استقبال از این نوع موبایل ها هستیم.

موبایل تقلبی

موبایل تقلبی

از نظر مد به مد اگر بررسی کنیم می بینیم که گلکسی اس ۷ اج تقلبی با ۱۱٫۹۱٪ به تنهایی درون صدر موبایل های کپی شده سال ۲۰۱۷ قرار می گیرد. جالب هست که ۷ رتبه از ۱۰ رتبه اول را موبایل های سامسونگ دارند و درون این لیست به جز آیفون ۷ پلاس حتی دو موبایل چینی وان پلاس ۳T و شیائومی Mi 5 نیز حضور دارند! باید اعلام کرد دیدن نسخه تقلبی موبایل های چینی خود ما را به فکر می برد و نشان از حجم طرفدار اين هاست.

موضوع قابل دقت دیگر افت شدید سهم سامسونگ از بازار چین اما طرفدار فراوان درون بحث گوشی های تقلبی اين ها وجود دارد! نظر شما چیست؟‌ شما از این داده ها چه برداشتی دارید؟


مطالب پیشنهادی