مشخصات گلکسی On7 فاش شد: بهبود یافته نسبت به نسل قبل
۲۵ام دی ۱۳۹۶ دوربین

اگر راستش را بخواهید سامسونگ درون سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ بازار میان‌رده‌های خود را مورد دقت بیشتری قرار داد و نتیجه اين حضور گوشی‌هایی با کیفیت و مقرون به صرفه بود. حال که درون سال ۲۰۱۸ هستیم ظاهرا سامسونگ جدی‌تر از قبل بازار میان‌رده‌های خود را مورد دقت قرار داده هست. درون ادامه با ترنجی همراه باشید.

سری On سامسونگ را می‌توان درون هر منطقه و هر کشوری پیدا کرد. این سری که یکی از سری‌های میان‌رده سامسونگ هست به اندازه سری J و A سامسونگ شناخته شده نمی‌باشد اما دارای مشخصاتی خوب با دقت به میان‌رده بودن خود دارد.

به تازگی گوشی با نام Galaxy On7 prime 2018  درون GFXBench رویت شده هست که ظاهرا مشخصاتی بهبود یافته نسبت به نسل قبلی خود دارد، گرچه این ارتقا چندان نیست اما برای پر کردن بازار کافی می‌باشد.

بنابر این بنچمارک باید انتظار صفحه نمایشی ۵٫۵ اینچی با رزولوشن فول‌اچ‌دی از این گوشی داشته باشیم. همچنین پردازنده ۸ هسته‌ایه اگزینوس ۷۸۷۰ به همراه ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی از جمله مشخصات اصلی این دستگاه هستند.

یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی برای دوربین اصلی، همانند نسل قبل برای این دستگاه گزينش شده هست اما این موضوع برای دوربین سلفی فرق می‌کند و دوربین سلفی به ۱۳ مگاپیکسل ارتقا پیدا کرده هست و نگرانی شما را از بابت تصوير برداری سلفی با کیفیت را از بین می‌برد.

و درون آخر باید به این موضوه اشاره کنیم که اندروید پایه قرار گرفته بر روی دستگاه نسخه ۷٫۱٫۱ می‌باشد.


مطالب پیشنهادی