محصولات پریمیوم و پیشرفته ال‌جی با جلب رضایت مشتریان ارزشمند این برند، درون نمایشگاه Innofest 2018 خوش درخشیدند
۱۳ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

شرکت ال‌جی الکترونیکس به عنوان شرکتی پیشگام و نوآور جهانی، از سری محصولات پریمیوم و پیشرفته و بی‌نظیر خود برای حوزه خاورمیانه و آفریقا درون نمایشگاه سالانه  Innofest 2018 پرده‌برداری کرد.

نمایشگاه Innofest 2018 امسال درون شهر زیبای Cape Town درون آفریقای جنوبی برگزار شده و بیشتر از ۳۰۰ شرکت مختلف از سرتاسر خاورمیانه و آفریقا درون اين شرکت کرده‌اند. این نمایشگاه مکانی عالی برای به نمایش گذاشتن آخرین محصولات و فناوری‌های پیشرفته ال‌جی هست تا بتواند درون سال ۲۰۱۸ علاوه بر افزایش فروش، جایگاه خود را به عنوان تولیدکننده محصولات پریمیوم و پیشرفته محکم کند.

آقای کوین‌چا، مدیر عامل ال جی درون خاورمیانه و آفریقا درون نمایشگاه Innofest 2018 اعلام کرد: امروزه کسب و کارها به سرعت درون حال تغییر هستند و درون این زمان‌های تغییر هست که ما می‌توانیم با وفق دادن خود با تغییرات، پایدار و موفق شویم. با درون نظر گرفتن استراتژی تولید محصولات پریمیوم و پیشرفته برای منطقه، ما خود را متعهد می‌دانیم تا با همکاری با شرکای متنوع خود، پیشگامی فناوری و خلاقیت ال‌جی را حفظ کرده و رشد و سودآوری ال‌جی را درون منطقه خاورمیانه و آفریقا افزایش بدهیم.

ال‌جی روی تنوع محصولات پریمیوم و پیشرفته که قرار هست درون سال ۲۰۱۸ عرضه شوند تمرکز کرده و محصولات بی‌نظیری درون نمایشگاه به نمایش گذاشت. محصولاتی که از مهم‌ترین آنها می‌توان به تلویزیون فوق‌العاده W8 OLED سایز ۶۵ اینچ دارای پردازشگر هوشمند a9 اشاره کرد که برای اولین بار درون نمایشگاهCES 2018  رونمایی شد. همچنین ماشین لباسشویی TWINWash™ که با قابلیت شستشوی دو حجم از لباس به صورت همزمان سبک زندگی را ساده‌تر و متحول کرده هست نیز درون این نمایشگاه حضور داشته و یخچال InstaView  که برای طراحی خاص، هنرمندانه و بسیار مدرن خود جوایز و تقدیرهای بسیاری دریافت کرده هست نیز به نمایش درآمد. بیشترین تمرکز ال‌جی درون این نمایشگاه روی محصولات سری LG SIGNATURE بوده و قصد دارد با عرضه محصولاتی از جمله تلویزیون LG SIGNATURE، یخچالLG SIGNATURE، لباسشویی LG SIGNATURE TWINWash™و تصفیه هوایLG SIGNATURE سبک زندگی پریمیوم و پیشرفته را کاملا متحول کند.

جدیدترین محصولات تهویه هوای ال‌جی با فناوری پیشرفته اینورتر نیز یکی از محصولات مهم ال‌جی درون این نمایشگاه بودند. درون حالی که تهویه هوای معمولی فقط روشن و خاموش می‌شود، فناوری اینورتر ال‌جی می‌تواند قدرت خنک‌کنندگی و دور موتور را تنظیم کرده تا به صورت بهینه‌تری محیط را خنک کند.

فناوری هوشمند اینورتر ال‌جی، این شرکت را تبدیل به پیشروترین شرکت درون زمینه تولید محصولات کم‌مصرف و بادوام کرده هست. محصولاتی که می‌توانند از همان ابتدا هزینه‌های شما را تا حد زیادی کاهش دهند. فناوری کمپرسور اینورتر هوشمند خود را به عنوان قابلیتی بی‌نظیر ثابت کرده هست. قابلیتی که عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و مخصوص مشتریان مدرن و امروزی طراحی شده هست. درون حالی که اولویت مشتریان درون سرتاسر دنیا تنوع ویژگی‌های مختلف یک محصول هست، قابلیت کم‌مصرف بودن به طرز چشمگیری مهم می‌شود.

یکی دیگر از کارهای مهم ال‌جی درون نمایشگاه Innofest 2018، تمرکز این شرکت روی سری ربات‌های بی‌نظیر و هوشمند درون کنار نوآوری درون زمینه هوش مصنوعی و ولي توسعه فناوری اینترنت اشیا (IoT) بود.

شرکت ال‌جی درون نمایشگاه CES 2018 توانست بیش از ۹۰ جایزه از جمله جایزه بهترین تلویزیون CES (از طرف Engadget) برای چهارمین سال متوالی را از اين خود کند. جایزه‌ای که این بار به تلویزیون LG AI OLED مد C8 تقدیم شد. همچنین ال‌جی برای یخچال InstaView ThinQ™ و پروژکتور ۴K UHD با عنوان «بهترین محصول نمایشگاه» جوایز زیادی دریافت کرد.

آقای Derek Sim، مدیر بازاریابی ال‌جی درون خاورمیانه و آفریقا می‌گوید: ال‌جی پیشروی بازار لوازم الکتریکی و خانگی بوده و اکنون افتخار می‌کند که توانسته با تغییر فناوری به مرحله‌ای فراتر از بهبود زندگی مشتریان دست پیدا کند و زندگی روزمره کاربران را بسیار ساده و راحت کند. ما با فلسفه‌ای بر پایه نوآوری، پایداری و تولید محصولات پریمیوم و پیشرفته انگیزه گرفته و درون راستای اين حرکت می‌کنیم.

نمایشگاه InnoFest 2018 به عنوان یک پلتفرم استراتژیک این پیام را می‌رساند که ال‌جی درون سال ۲۰۱۸ با تقویت برند خود و تمرکز روی رشد سود‌آوری، شتاب استراتژی محصولات پریمیوم و پیشرفته خود را افزایش داده و محصولات پریمیوم و پرچم‌داران خود را درون ماه‌های آینده درون خاورمیانه و آفریقا عرضه خواهد کرد. جدیدترین محصولات ال‌جی بازه نوآوری‌های ال‌جی را به صورت کامل به نمایش گذاشته و علاقه این شرکت برای تولید محصولات مشتری محور که بتوانند سبک زندگی را متحول کنند را نشان می‌دهد.


مطالب پیشنهادی