قاب اچ تی سی یو 12 (HTC U12) لو رفت، چهار دوربین، بدنه باریک
۲۴ام دی ۱۳۹۶ دوربین

حدود یک هفته پیش درون ترنجی دیدیم رندر اچ تی سی یو ۱۲ (HTC U12) لو رفت و نمایشگر کم حاشیه اين مشخص بود. هر چند هیچ موضوع خاصی نمی توانست به ما اطمینان ببخشد که رندر اچ تی سی یو ۱۲ واقعی هست اما به هر حال قابل درک تر بود. حالا شایعه ای غیر قابل باور از قاب اچ تی سی یو ۱۲ منتشر شده هست که درون ادامه با هم خواهیم دید اما باور نه! با ترنجی همراه باشید.

اچ تی سی یو 12 (HTC U12)

اچ تی سی یو ۱۲ (HTC U12)

پیش از این که خیلی وارد صجبت بشویم شاید همین نما از رندر اچ تی سی یو ۱۲ به شما دید کافی را برای چگونه برخورد کردن با این شایعه بدهد! به صورت کلی نگاهی به تصاویر این رندرهای منتشر شده خواهیم داشت و به بیان شنیده ها پیرامون مشخصات سخت افزاری اچ تی سی یو ۱۲ خواهیم پرداخت.

گالری تصاویر رندر قاب اچ تی سی یو ۱۲ (HTC U12)

یکی از دلایلی که نباید به این رندر اعتماد کرد، حضور جک ۳٫۵ میلی متری صدا روی لبه پایین هست که زمان ها پیش اچ تی سی اين را حذف کرد. عدم تطابق بین ضخامت، اندازه، حاشیه نمایشگر و نسبت تصویر عجیب ابعاد کلی دستگاه از مواردی هست که کاملا صحت اين را رد می کند اما نمی دانیم چرا وب سایت androidheadlines علاقه مند به انتصاب این تصاویر به اچ تی سی یو ۱۲ و قاب لو رفته اين دارد.

از نظر طراحی بیشتر شبیه به هوآوی نوا ۲ پلاس یا میت ۱۰ لایت به نظر می رسد و حتی حدس هایی به آنر ۷ ایکس نیز می رود! از نظر مشخصات از پیش می دانیم که اچ تی سی یو ۱۲ برج ۵ میلادی یعنی جایی حدود اواسط اردیبهشت باید معرفی شود. این رندر را می توان از اولین شایعات مربوط به اين دانست و حقیقتا تقریبا هیچ چیز خاصی را به ما نمی دهد!

درباره باقی احتمالا می توان اعلام کرد که اگر به رندر دقت کنید متوجه قرار گرفتن دکمه های فیزیکی تنظیم حجم صدا و قفل دستگاه درون سمت راست خواهید شد. همچنین درون لبه پایین پورت Type C قرار داد و جک ۳٫۵ میلی متری طبق سنت اچ تی سی حذف شده هست.

از دیگر مشخصات که انتظار داریم اچ تی سی یو ۱۲ داشته باشد می توان به اج سنس که قابلیت نرم افزاری قدرت گرفته از قابلیت فشردن لبه های دستگاه هست، اشاره کرد. همچنین چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ و دوربین دوگانه برای دوربین اصلی از دیگر انتظارات هست.

نظر شما درباره این رندر قاب اچ تی سی یو ۱۲ چیست؟


مطالب پیشنهادی