قاب اصلی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس درون رنگ بنفش لو رفت
۱۵ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

امروز درون ویدیویی قاب اصلی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس درون رنگ بنفش لو رفت. این ویدیو داده هایی را که درباره گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس داشتیم را تایید می کنند. درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا این ویدیو را ببینیم.

ویدیویی که می بینیم از Mobile Fun منتشر شده که نگاهی نزدیک به به قاب اصلی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس هست. درون این ویدیو می بینیم که گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به راحتی درون قاب های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس جای می گیرند که معنی اين ابعاد کاملا یکسان برای پرچمدار قبلی سامسونگ و پرچمدار بعدی اين هست.

سامسونگ قاب هایی تحت عنوان Clear View یا S-View برای پرچمدارهای خود یا میان رده های لوکسش تولید می کند. این قاب ها عموما هم رنگ دستگاه طراحی می شوند و درون این ویدیو ۳ رنگ از قاب اصلی گلکسی اس ۹ مذکور را می بینیم که می تواند نشان از ۳ رنگ دستگاه های مذکور باشد. یکی از این رنگ ها بنفش هست که انتظار می رود رنگ خاص گلکسی اس ۹ باشد.

قاب اصلی گلکسی اس 9

قاب اصلی گلکسی اس ۹

همچنین موضوع دوربین های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس نیز کاملا با این قاب ها تایید می شود. نظر شما چیست؟ به فکر خرید قاب اصلی موبایل خود هستید؟ قاب اصلی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را چطور دیدید؟ رنگ بنفش گلکسی اس ۹ می تواند برای شما جذاب باشد؟


مطالب پیشنهادی