عمر زیاد باتری هواوی میت 10 (HUAWEI Mate 10)، ویژگی جذاب درون پرچمدار جدید هواوی!
۲۳ام آذر ۱۳۹۶ دوربین

عمر زیاد باتری هواوی میت 10 (HUAWEI Mate 10)، ویژگی جذاب درون پرچمدار جدید هواوی!
یکی از مهمترین خصوصیات یک گوشی هوشمند، عمر زیاد باتری اين هست. طول عمر باتری برای بسیاری از کاربران ویژگی مهمی هست و هواوی درون گوشی میت ۱۰ خود این ویژگی را ارتقا داده هست.

گوشی‌های هوشمند به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما امروزی ما تبدیل شده‌اند، برقراری تماس، عکاسی، دیدن فیلم و یا گوش کردن به موسیقی، تمامي و تمامي از مشخصات این گجت کاربردی هست، اما به طور معمول یک فاکتور سبب می‌شود تا جذابیت و محبوبیت یک گوشی، بیش از پیش بیشتر شود!

میت ۱۰ هواوی ؛ ماشینی هوشمند با عمر زیاد باتری

عمر باتری یکی از اصلی ترین فاکتورها درون گزينش یک گوشی هوشمند هست. فقط کافی هست تصور کنید که درون یک روز شلوغ که باید کارهای زیادی را انجام دهید و تماس‌های زیادی بگیرید و یا منتظر یک پیغام مهم هستید، ناگهان گوشی هوشمند شما خاموش شود، هیچ چیزی به اندازه این موضوع کاربر را عصبی و ناراحت نخواهد کرد!

هواوی ادعا می‌کند که با باتری هواوی میت ۱۰ این مشکل جدی کاربران را حل کرده هست. دوام باتری درون این گوشی به نظر خارق‌العاده می‌رسد. با هواوی میت ۱۰ درون تمام طول روز می‌توانید تماس برقرار کنید، درون اینترنت به جستجو بپردازید، صفحات اجتماعی را مرور کنید، به موسیقی گوش دهید و ویدیوهای جذاب خود را تماشا کنید و باز هم درون پایان روز از باقیمانده شارژ گوشی خود دسترس کنید.

درون بازار گوشی‌های هوشمند خوبی را پیدا خواهید کرد که از عمر باتری مناسبی برخوردارند، اما شاید هواوی میت ۱۰ از معدود مد‌هایی باشد که با دسترس از ویژگی شارژ سریع باتری درون اين، بتوان تنها با ۳۰ دقیقه شارژ، برای یک یا حتی دو روز –درون صورت دسترس سبک از اين- عملکرد مفید از دستگاه انتظار داشت و این موضوع واقعا قابل تامل هست.

سیستم شارژ سریع هوآوی یا HUAWEI SuperCharge برای بهینه‌ترین حالت شارژ سریع طراحی شده هست. سوپرشارژ هواوی از سیستم جریان پایین ۵V/4.5A دسترس می کند و همان طور که گفته شد، قادر هست تنها با ۳۰ دقیقه شارژ، انرژی لازم برای یک روز کامل را تامین کند.

علاوه بر سرعت شارژ، درون این سیستم به ایمنی هم دقت زیادی شده و یک از سیستم امنیتی ۵ لایه برای کنترل ولتاژ، جریان و دما دسترس می‌شود. این موضوع سبب شده تا سیستم شارژ سریع هوآوی درون گوشی Mate 10، علاوه بر سریع بودن، کاملا هم امن باشد.

با وجود این سیستم شارژ سریع امن، گوشی HUAWEI Mate 10 برای اولین بار درون دنیا حائز دریافت گواهینامه شارژ امن از شرکت صاحب نام TUV آلمان شده هست.

باتری هوشمند میت 10 هواوی

۲۲ ساعت زمان پخش ویدیو و مرور درون بین صفحات وب، ۲۵ ساعت تماس درون شبکه ۳G و ۸۰ ساعت گوش کردن مداوم موسیقی، عملکرد باتری هواوی میت ۱۰ را به خوبی نشان می دهد؛ اما چه رازی درون پشت باتری این موبایل نهفته هست؟

باتری هوشمند میت ۱۰ هواوی

هر دو گوشی هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو به یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهزند که درون بین رقبا یکی از بهترین ظرفیت‌های باتری هست، اما سیستم مدیریت انرژی این مد‌ها که از برگرفته از هوش مصنوعی (AI) منحصر به فرد کایرین ۹۷۰ هست، سبب شده تا عملکرد باتری گوشی‌های میت ۱۰ به بیشترین حد ممکن برسد.


بیشتر بخوانید:  بررسی هواوی میت ۱۰ ؛ پرچمداری باهوش از سری میت ۲۰۱۷


درون واقع شما با یک شارژ کامل باتری می‌توانید به زمان دو روز از عملکرد این دستگاه بهره‌مند شوید. علاوه براین، هواوی میت ۱۰ از حالت صرفه‌ جویی درون مصرف انرژی نیز پشتیبانی می‌کند. این حالت جذاب به شما اجازه می‌دهد تنها با ۱۰ دقیقه صرف زمان برای شارژ، تمام روز از گوشی خود دسترس کنید.

سیستم مدیریت انرژی درون هواوی میت ۱۰ که بر پايه هوش مصنوعی موجود درون این گوشی کار می‌کند، قادر هست تا درون اجرای نرم‌افزارهای سنگین، مانند بازی‌هایی که به توان بالای پردازشی نیاز دارند؛ بسته به دمای گوشی، منابع مورد نیاز خود را درون لحظه برسی کرده و به بخش مورد نظر، انرژی مورد نیاز اين را تخصیص دهد.

با این روش، این سیستم درون یک لحظه می تواند گوشی را از لحاظ کارایی و هم از لحاظ امنیت و از تمامي مهم تر درون مصرف انرژی، درون بهترین حالت کاری خود قرار دهد.

بیشتر بخوانید:


تکراتو را درون تلگرام دنبال کنید

مطالب پیشنهادی