عمر باتری هوآوی Honor 7X مشخص شد، متوسط
۲۳ام دی ۱۳۹۶ دوربین

هوآوی عموما محصولات مشابه بین گوشی های ساخت خود و زیربرند آنر (Honor) دارد. یکی از این جفت دستگاه های مشابه را می توان هوآوی میت ۱۰ لایت و Honor 7X دانست. این دو دستگاه با بزرگترین تفاوت که دوربین جلوی دوگانه برای مد میت ۱۰ لایت و عدم حضور اين درون Honor 7X باشد شناخته می شوند. اندازه نمایشگر، چیپست، باتری و اکثر موارد دیگر کاملا یکسان هست. درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست عمر باتری هوآوی Honor 7X را از Gsmarena بررسی کنیم.

عمر باتری هوآوی Honor 7X

عمر باتری هوآوی Honor 7X

باتری هوآوی Honor 7X دقیقا هم حجم با میت ۱۰ لایت و برابر ۳۳۴۰ میلی آمپر هست. با دقت به نمایشگر کم حاشیه با نسبت تصویر ۱۸:۹ و رزلوشن FHD+ و چیپست یکسان کایرین ۶۵۹ می توان اعلام کرد انتظار عملکردی مشابه را داریم اما گویا مد Honor 7X عملکرد باتری بهتری نسبت به میت ۱۰ لایت دارد.

عمر باتری هوآوی Mate 10 Lite کمی بالاتر از متوسط هست

عمر باتری هوآوی Honor 7X درون بخش وبگردی بهتر اما درون زمینه پخش ویدیو کمی پایین تر هست که درون کل می تواند اعلام کرد امتیاز اين ۱ ساعت بیشتر از میت ۱۰ لایت هست.

سرعت شارژ شدن باتری هوآوی Honor 7X نیز همانند هوآوی Mate 10 Lite هست و درون زمان ۳۰ دقیقه تا ۳۳٪ توسط شارژ ۱۰ واتی موجود درون جعبه اين شارژ می شود. برای یک میان رده میان اعلام کرد عملکرد بدی نیست و راضی کننده خواهد بود هر چند با دقت به حجم باتری عظیم ۳۳۴۰ میلی آمپری عملکرد بهتری را انتظار داشتیم، همانطور که دیروز عمر باتری گلکسی A8 2018 را با باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری دیدیم و کاملا از نماینده های هوآوی برتر بود.

نظر شما چیست؟ عملکرد باتری هوآوی Honor 7X را چطور می بینید؟


مطالب پیشنهادی