عمر باتری شیائومی می میکس 2 اس (Mi Mix 2s) مشخص شد، سوال برانگیز!
۱۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷ دوربین

شیائومی عموما عادت دارد که باتری های بزرگی روی موبایل های خود دسترس کند. این عادت از میان رده تا پرچمدار دیده می شود و خیلی کم پیش می آید که موبایلی از شیائومی حجم باتری زیر ۳۰۰۰ میلی آمپر داشته باشد. شیائومی می میکس ۲ اس با حجم باتری برابر نسل پیشین خود یعنی می میکس ۲، ارایه شده و چون چیپست جدیدتری دارد انتظار می رود که عمر باتری اين بهتر باشد اما حالا مشخص می شود که عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس (Mi Mix 2s) سوال برانگیز هست! درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به اين داشته باشیم.

عمر باتری شیائومی می میکس 2 اس

عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس

شیائومی می میکس ۲ اس با باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری انتظار ویزه ای درون کاربر به وجود می آورد. نسل پیشین این دستگاه عمر باتری خیلی خوبی را ارایه نکرده بود و امیدوارم بودیم با عرضه نسل جدید و چیپست کم مصرف تر و قوی تر شاهد عملکرد بهتر باشیم که متاسفانه چنین موضوعی رخ نداده هست. همانطور که درون تصویر بالا می بینید، طبق تست باتری Gsmarena عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس (Mi Mix 2S) تنها قسمت وبگردی و به اندازه ناچیز بهتر شده هست. پخش ویدیو زیر ۱۰ ساعت و وبگردی روی مرز ۱۰ انتظاراتی نیست که از یک موبایل با باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری وجود داشته باشد.

همچنین مشخصا درون بخش آماده به کار شاهد یک نتیجه غیر منطقی و پرسش برانگیز هستیم.امتیاز ۵۹ ساعت برای شیائومی می میکس ۲ اس واقعا کم هست که درون متن تست هم به اين اشاره شده و عنوان می شود که شاید مربوط به نرم افزار تسخه اولیه نمونه چین شیائومی می میکس ۲ اس باشد! ما اما با بررسی نسل های پیشین و حتی عملکرد شیائومی می میکس با باتری ۴۴۰۰ میلی آمپری می توانیم بگوییم اگر به دلیلی که ذکر شده هست، تاثیری درون تست وجود دارد، قابل چشم پوشی هست و عمر باتری شیائومی می میکس ۲ اس همین حدود هست که می بینید!

نظر شما چیست؟ عملکرد شیائومی را درون این زمینه چطور می بینید؟


مطالب پیشنهادی