شیائومی می میکس 2 اس به احتمال زیاد اولین موبایل مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 باشد
۱۰ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

تنها چند ماه از رونمایی شیائومی از موبایل می میکس ۲ می‌گذرد و ظاهرا کمپانی شیائومی درحال آماده سازی نسخه جدید این گوشی برای معرفی هست. درون ادامه با ترنجی همراه باشید.

بنابر گزارشات به دست آمده، نام این گوشی  Mi Mix 2s خواهد بود و ظاهرا برای می میکس ۳ باید یک سال دیگر صبر کنید. از آنجایی که شباهت اسمی این گوشی با می میکس ۲ زیاد هست به احتمال زیاد نباید شاهد تغییر زیادی درون مشخصات اين باشیم اما، یکی از مهم‌ترین تغییرات این گوشی نسبت به نسخه پایه را می‌توان، اسنپدراگون ۸۴۵ دانست.

این پردازنده قرار هست تا سال ۲۰۱۸ را سالی قدرتمند برای گوشی‌های پرچمدار بازار تبدیل کند و درون حقیقت به احتمال زیاد می میکس ۲ اس اولین تلفن همراهی خواهد بود که از این پردازنده دسترس می‌‎کند. این موضوع به دلیل رونمایی شیائومی از این گوشی قبل از نمایشگاه MWC می‌باشد. بسیاری از تلفن‌های همراه مثل گلکسی اس ۹، درون نمایشگاه MWC رونمایی خواهند شد و شیائومی زودتر از آنها قرار هست این گوشی را معرفی کند.

این گوشی به احتمال زیاد از لحاظ ظاهری همانند نسخه کنونی خود خواهد بود و هنوز شایعات زیادی درمورد اين به بیرون درز نکرده هست.


مطالب پیشنهادی