شرکت های دانش بنیان دارای مجوز تسهیلات دریافت می‌کنند!
۵ام اسفند ۱۳۹۶ دوربین

انواع مختلف شرکت‌های دانش بنیان درون کشور درون حال فعالیت هستند. درون این بین قرار هست به شرکت های دانش بنیان دارای مجوز تسهیلاتی ارائه شود.

به گفته تکراتو و به نقل از ایسنا، استاندار کرمان اعلام نموده هست که قرار هست به شرکت های دانش بنیان دارای مجوز تسهیلاتی ارائه گردد. وی درون ادامه از واگذاری زمین رایگان به این شرکت‌ها نيوز داد و ادامه داد که مجوزهای لازم درون این زمینه نیز اخذ شده‌اند.


بیشتر بخوانید : بهره مندی شرکت های دانش بنیان از طرح تسهیلات اشتغال فراگیر


دقت به ایده‌های شرکت های دانش بنیان دارای مجوز ضروری هست!

علیرضا رزم حسینی درون ادامه صحبت‌های خود درون مورد ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان دارای مجوز اعلام نمود که لازم هست به حوزه ایده‌های نو و دانش بنیان دقت ویژه گردد، زیرا درون صورتی که به این حوزه دقت نشود  قطعا کشور عقب مانده تر خواهد شد و بنابراین لازم هست تا درون این حوزه‌ها حضور چشمگیر و پررنگ‌تری داشت.

رزم حسینی درون سی امین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان تاکید نمود که آنها درون این دولت به شرکت‌های دانش بنیان اعتقاد دارند. وی ادامه داد که نمونه این اعتقاد را می‌توان درون افزایش چشمگیر تعداد شرکت‌های دانش بنیان و همچنین افزایش صادرات محصولات این شرکت‌ها مشاهده کرد.


بیشتر بخوانید : دریافت تسهیلات نظام وظیفه تخصصی توسط افراد فعال درون شرکت های دانش بنیان، پارک‌های علم‌وفناوری


وی همچنین تاکید نمود که امروز تولید و ثروت، از کار و کارخانه به ایده و عمل تبدیل شده و ادامه داد که برای رونق اشتغال و تولید باید ظرفیت‌های لازم درون کشور ایجاد شود. وی درون ادامه به تلاش و زحمات مدیران دولتی درون استان کرمان اشاره کرد و اعلام نمود که این افراد نیز تاکنون تلاش‌های فراوانی انجام داده‌اند. به گفته وی بخش خصوصی باید این فرصت را غنیمت بداند و ادامه داد که مدیریت درون صورتی که با هوش انجام شود خواهد توانست، موانع را برطرف کند و شرکت‌ را درون رقابت‌های اقتصادی پیروز کند.

واگذاری زمین رایگان به شرکت های دانش بنیان دارای مجوز

استاندار کرمان درون مورد واگذاری زمین رایگان به شرکت های دانش بنیان دارای مجوز سخن اعلام کرد و اعلام نمود که باید به حوزه ایده‌های نو و دانش بنیان دقت ویژه داشت. رزم حسینی با اشاره به موضوع پارک علم و فناوری کرمان که از ۲۲ سال پیش وجود داشته هست اما بعدها به انحرافات کشیده شده هست، خطاب به مسئولین ذیربط اعلام کرد که باید نحوه واگذاری زمین به صورت رایگان به شرکت‌های دانش بنیان به صورت بسیار دقیقی مورد بررسی قرار گیرد. وی همچنین تاکید کرد که اخذ مجوز آسان برای ایجاد شرکت‌های دانش بنیان نیز درون دستور کار قرار دارد.


بیشتر بخوانید : راه اندازی اینترنت کودکان با کمک یک شرکت دانش بنیان


.


مطالب پیشنهادی