سونی اکسپریا ایکس ای 2 اولترا (Xperia XA2 Ultra) با دوربین سلفی دوگانه لو رفت
۱۳ام دی ۱۳۹۶ دوربین

چند روز پیش درون ترنجی درباره لو رفتن سونی اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا (Xperia XA2 Ultra) و اکسپریا ال ۲ (Xperia L2)‌ صحبت کردیم. مد سونی H4233 مربوط به اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا خواهد بود و امروز تصویری منتشر شده که یک دستگاه آلومینیومی با طراحی متفاوت محل حسگر اثرانگشت و ولي دوربین سلفی دوگانه را نشان می دهد. درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این فبلت میان رده سونی بیشتر صحبت کنیم.

سونی اکسپریا ایکس ای 2 اولترا

سونی اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا

اطلاعات مهمی درباره اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا درون تصویر بالا وجود دارد. اول اینکه اندروید ۸ خواهد داشت،‌ دوم اینکه مد H4233 برای اين تایید می شود، سوم اینکه می بینیم نسبت تصویر نمایشگر همان ۱۶:۹ هست و چهارم که از تمامي مهم تر می تواند باشد اولین دوربین دوگانه ارایه شده توسط سونی اين هم برای دوربین سلفی این دستگاه هست. ولي می توان دید که حاشیه لبه پایین نسبت به دیگر اعضای قدیمی کمتر شده که این موضوع مفیدی به شما می رود.

درباره مشخصات سخت افزاری سونی اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا (Xperia XA2 Ultra) می توان به اسنپدراگون ۶۳۰، حافظه رم ۴ و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی اشاره کرد. نمایشگر ۶ اینچی رزلوشن FHD (فول اچ دی) را خواهد داشت که با نسبت تصویر ۱۶:۹ ارایه می شود.

سونی اکسپریا ایکس ای 2 اولترا

سونی اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا

درون نمای پشتی اما احتمال دارد که با یک بدنه آلومینیومی رو به رو باشیم و یا مثل عادت سونی برای این سری از دستگاه های خود یک پلاستیک مات ارایه شود. دوربین اصلی تکی و بدون برجستگی هست اما موضوعی که می تواند یک سنت شکنی از سونی به شمار رود تغییر محل قرار گیری حسگر اثرانگشت هست! سونی درون تمام دستگاه هایی خود که حسگر اثرانگشت داشتند، این حسگر را روی لبه راست و یکپارچه با دکمه قفل قرار داده بود. هر چند شخصا معتقد بودم یکپارچه بودن دکمه قفل با حسگر اثرانگشت یک اشتباه هست اما به هر حال خلاقیت زیبایی بود که از ژاپنی ها شاهد بودیم و حتی Razer Phone نیز از همین راه حل بهره برده هست.

به هر صورت اکسپریا ایکس ۲ اولترا (Xperia XA2 Ultra) به احتمال ۹۰٪ همین دستگاه و مشخصاتی هست که می بینیم، نظر شما چیست؟


مطالب پیشنهادی