سالی درخشان درون انتظار آلکسا
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

سالی درخشان درون انتظار آلکسا

جف بزوس اعلام کرده هست که آلکسا درون سال ۲۰۱۷ تمامی انتظارات را برآورده کرده و درون سال آینده با رشدی ۱۰۰ درصدی روبرو خواهد بود.
 
به گفته ایتنا از رایورز بازار بلندگوهای هوشمند به عرصه رقابتی تنگاتنگ تبدیل شده هست و می‌توان آلکسا را به‌عنوان یکی از پیشگامان این بازار به‌ حساب آورد.
بر پايه اعلام رسمی جف بزوس، آلکسا درون سال ۲۰۱۷ میلادی نه‌تنها به دستاوردهای پیش‌بینی‌شده دست یافته هست، بلکه درآمد و رشدی فراتر از تخمین‌های اولیه بدست آورده هست.
 
بر پايه گفته‌های بزوس، آلکسا و بلندگوی اکو، بخش عمده‌ای از آینده این شرکت را تشکیل داده و قرار هست درون سال ۲۰۱۸ شاهد روند تصاعدی پیشرفت آنها باشیم.
 

آمازون آلکسا 

 

بزوس درون اجلاسی که به گفته سالانه شرکت آمازون اختصاص داشت، آینده این فناوری را با آینده آمازون گره‌ خورده دانسته و اعلام کرد که نرم افزار‌های این شرکت برای توسعه آلکسا درون سال ۲۰۱۸، به‌مراتب تهاجمی‌تر از سال ۲۰۱۷ خواهد بود.
 
بر پايه گفته‌های او قرار هست نرم افزار توسعه آلکسا به سطحی دو برابر سال ۲۰۱۷ رسیده و درون صدر نرم افزار‌های اجرایی این شرکت باشد.
 
شایان‌ ذکر هست که رشد سهام شرکت آمازون به رقمی فراتر از ۳ دلار تا حد زیادی مدیون آلکسا بوده و به همین دلیل قصد دارد بازارهای جدیدی را برای این فناوری محبوب خود ایجاد کند.
 


مطالب پیشنهادی