رندری از سامسونگ دکس پد با طراحی جدید منتشر شد
۲۱ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

سامسونگ دکس پد (Samsung DeX Pad) قرار هست که گلکسی اس ۹ را به یک دسکتاپ تبدیل کند. امروز رندری از این گجت درون فضای مجازی منتشر شد.

سامسونگ دکس اولین بار به عنوان یک لوازم جانبی برای گلکسی اس ۸ معرفی شد تا کاربر بتواند از طریق گوشی هوشمند خود فضای کاری یک کامپیوتر شخصی را تجربه کند. امروز اوان بلاس طرح جدیدی از سامسونگ دکس را به نمایش گذاشت.

این داک جدید که دکس پد (DeX Pad) نامیده می‌شود از نظر طراحی به طور کل با نسل قبلی خود تفاوت دارد. سامسونگ دکس سال گذشته از طراحی دایره‌ای شکل برخوردار هست، اما دکس پد جدید طراحی جدیدی نیز دارد. این دستگاه به شکلی هست که گلکسی اس ۹ سامسونگ می‌تواند درون موقعیتی صاف بر روی اين قرار گیرد تا امکان دسترس از صفحه نمایش گوشی به عنوان یک پد لمسی نیز آسان‌تر شود.

این داک جدید که دکس پد (DeX Pad) نامیده می‌شود از نظر طراحی به طور کل با نسل قبلی خود تفاوت دارد

رندر ارائه شده از سامسونگ دکس پد پورت‌های موجود درون این داک جدید را نیز نشان می‌دهد. یک پورت HDMI با اندازه کامل و دو پورت یو اس بی نوع C برای ورودی برق دیده می‌شود، اما پورت اترنت که درون سامسونگ دکس اصلی وجود دارد، درون این گجت دیده نمی‌شود. وای فای به طور گسترده درون اختیار مردم قرار دارد و به همین دلیل حذف پورت اترنت شاید برای بسیاری از کاربران مساله مهمی نباشد.

با انتشار رندر دکس پد، برای اولین بار طراحی گلکسی اس ۹ از زاویه پایین نیز دیده شد. یک پورت بلندگو و جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری درون این قسمت دیده می شود. هر دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس درون تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفندماه) به طور رسمی معرفی خواهند شد و مطمئنا درون اين زمان تمامی جزئیات آشکار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: gsmarena


مطالب پیشنهادی