حسگر اثر انگشت گلکسی نوت ۹ درون زیر صفحه نمایش اين تعبیه خواهد شد
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

حسگر اثر انگشت گلکسی نوت ۹ درون درون صفحه نمایش اين قرار خواهد گرفت و با این وجود، سامسونگ اولین دستگاه خود را با این فناوری راهی بازارهای جهانی خواهد کرد.

بر پايه گفته‌ وب سايت‌های چین و ثبت پتنت‌هایی که از غول تکنولوژی کره دیده شده هست، سامسونگ برای ارائه راه حل دسترس از سنسور تعبیه شده درون درون صفحه نمایش گوشی، به شرکت‌های واسطی همچون سیناپتیکس تکیه نخواهد کرد. کمپانی کره‌ای قصد دارد تا برای ساخت حسگر اثر انگشت گلکسی نوت ۹ راه حل خود را پیاده کند.

اگر چه این موضوع ممکن هست که درون بخش تحقیق و توسعه برای سامسونگ هزینه‌های بیشتری را به بار آورد، اما درون طولانی زمان به نفع این شرکت بوده و این گوشی‌ساز کره‌ای را از  هزینه‌های مربوط به لایسنس و حق دسترس از این فناوری دور خواهد کرد.

تصویری که درون بالا ملاحظه می‌کنید، به پتنت جدید سامسونگ تعلق دارد و تلاش این شرکت برای توسعه حسگر اثر انگشت قرار گرفته درون درون نمایشگر را نشان می‌دهد.

تصویری که درون بالا ملاحظه می‌کنید، به پتنت جدید سامسونگ تعلق دارد و تلاش این شرکت برای توسعه حسگر اثر انگشت قرار گرفته درون درون نمایشگر را نشان می‌دهد. ولي این طرح فقط به عنوان یک مرجع به نمایش درآمده و هیچ اشاره‌ای به سنسور اثر انگشت گلکسی نوت ۹ و یا پرچمداران بعدی سامسونگ ندارد.

برای زمان نسبتا طولانی هست که شایعات مربوط به دسترس از این فناوری توسط شرکت کره‌ای منتشر می‌شود. درون اوایل سال ۲۰۱۶ گفته‌های زیادی به این نکته اشاره می‌کردند که سنسور تعبیه شده درون درون صفحه نمایش گوشی، احتمالا درون مد‌های گلکسی اس ۸ و یا گلکسی نوت ۸ رخ نشان خواهد داد، اما این اتفاق هرگز به وقوع نپیوست.

بعد از اين نوبت به گلکسی اس ۹ رسید و با دقت به رندرهایی که از این دستگاه منتشر شده، می‌توان اعلام کرد که باز هم چنین چیزی محقق نخواهد شد و اکنون نوبت به گلکسی نوت ۹ رسیده هست.

سامسونگ بسیار دوست می‌داشت که اولین گوشی‌سازی باشد که از این تکنولوژی دسترس می‌کند، اما ویوو به لطف دسترس از تکنولوژی سیناپتیکس، اولین گوشی جهان با سنسور تعبیه شده درون زیر صفحه نمایش گوشی را با نام Vivo X20 Plus UD معرفی کرد.


بیشتر بخوانید: ویوو ایکس ۲۰ پلاس یو دی اولین گوشی هوشمند با سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش


باید دید که آیا سنسور اثر انگشت گلکسی اس 9 درون زیر نمایشگر اين قرار خواهد گرفت
پتنت دیگری از سامسونگ که نشان از وجود حسگر اثر انگشت درون نمایشگر گلکسی نوت ۹ دارد

درون هر صورت انتظار می‌رود که سامسونگ گلکسی نوت ۹ درون اواخر ماه اگوست و یا اوایل سپتامبر درون نمایشگاه IFA 2018 معرفی شد. باید دید که آیا سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۹ درون زیر نمایشگر اين قرار خواهد گرفت یا به مانند سری گلکسی اس ۹ همچنان باید شاهد این سنسور بیومتریک درون پنل پشتی اين باشیم.

پیش بینی شما درون این مورد چه خواهد بود؟

.

منبع: androidheadlines


مطالب پیشنهادی