تولید سرویس های سلامت کودکان درون فضای مجازی
۱ام خرداد ۱۳۹۷ دوربین

وزارت بهداشت و یک شرکت دانش بنیان، جهت همکاری درون تولید سرویس های سلامت کودکان و ترویج سبک زندگی درون فضای مجازی تفاهمنامه ای امضا کرده اند.

به گفته تکراتو، معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و یک شرکت دانش بنیان که تولیدکننده زیست بوم فضای مجازی کودک، فرهنگ سازی، ترویج و اجتماعی کردن سبک زندگی سالم درون فضای مجازی هست، قصد دارند تا با همکاری هم سرویس های سلامت کودکان و نوجوان را تولید کنند.

تولید سرویس های سلامت کودکان

با دقت به شعار سال سازمان بهداشت جهانی با عنوان سلامت برای تمامي و نقش وب سايت های نوین، معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قصد دارد تا درون تحقق این شعار از یک طرف و لزوم حرکتی هدفمند جهت تببین مفهوم سلامت به گفتمان کودک و نوجوان کشور درون طرف دیگر، این تفاهم نامه را منعقد کنند.

این تفاهم نامه با موضوع فرهنگ سازی، ترویج و اجتماعی کردن مبانی سلامت و ارتقای سبک زندگی سالم جامعه با دسترس از ظرفیت های فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و سامانه های هوشمند با اولویت کودکان و نوجوانان به امضا رسید.

بررسی محورهای همکاری درون مورد سرویس های سلامت کودکان

همکاری درون تولید سرویس های سلامت کودک و نوجوان و تولید، ترویج و نشر مفاهیم مرتبط با سلامت کودکان با دسترس از ظرفیت های فضای مجازی و ترویج مفاهیم فضای مجازی سالم، تشکیل اتاق های فکر، توسعه ظرفیت های وب سايت های دیجیتال کودکان و محتوای دیجیتال سلامت، بخشی از محورهای این همکاری اعلام شده هست.

قرار هست تا طرفین این تفاهم نامه، درون برگزاری کمپین ها و نرم افزار های مجازی سلامت کودکان، معرفی اولویت های سلامت وزارت بهداشت به کودکان و نوجوانان، پیاده سازی سامانه های مشاوره پیگیری ، همکاری و مشارکت درون برگزاری فعالیت ها و نرم افزار های فرهنگی-ترویجی سلامت و مواردی از این قبیل همکاری داشته باشند.

.

منبع: mehrnews

آیا درون زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


مطالب پیشنهادی