تماشا کنید: مقایسه سرعت میت 10 پرو و گلکسی نوت 8
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

اگر اهل دنیای تکنولوژی باشید، به احتمال زیاد میت ۱۰ پرو و گلکسی نوت ۸ را می‌شناسید. دو گوشی برتر سال ۲۰۱۷ که از کمپانی‌های هواوی و سامسونگ می‌باشند و هر دو حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. درون ادامه با ترنجی همراه باشید.

 

میت ۱۰ پرو یکی از بهترین گوشی‌های سال ۲۰۱۷ بود و هنوز هم با وجود وارد شدن به سال ۲۰۱۸، قدرت خود را حفظ کرده هست. پردازنده کایرین ۹۷۰ یکی از بهترین پردازنده‌های موبایلی می‌باشد که متعلق به هواوی هست و برای اولین بار درون میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو دسترس شده هست. شاید نسخه پایه میت ۱۰ از ۴ گیگابایت رم برخوردار باشد اما نسخه پرو این دستگاه دارای ۲ گیگابایت رم بیشتر هست و این به معنای انجام مالتی تسک بهتر می‌باشد.

از طرفی دیگر گلکسی نوت ۸ یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ هست که همانند نسخه پرو میت ۱۰ دارای ۶ گیگابایت رم هست و با دسترس از اين می‌توانید کار‌های زیادی انجام دهید.

پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵ به طور قطع یک پردازنده پر قدرت هست که می‌تواند همانند میت ۱۰ پرو از بنابراين اجرای هر نرم افزار‌ای برآید و شما مشکلی با انجام بازی یا پرداختن به امور روزمره خود با این گوشی تا سالیان سال نخواهید داشت.

اما مهم‌ترین اختلاف میت ۱۰ پرو و گلکسی نوت ۸ قیمت این دو هست که واقعا درون بازار ایران این موضوع قابل اهمیت هست.

بدون هیچ حرف اضافه‌ای شمارا به دیدن این مقایسه دعوت می‌کنم.


مطالب پیشنهادی