تماشا کنید: دوربین هواوی پی 11 سیستمی شبیه به دوربین TrueDepth آیفون X
۲۷ام آذر ۱۳۹۶ دوربین

دوربین هواوی پی 11 سیستمی شبیه به دوربین TrueDepth آیفون X خواهد داشت
اوایل ماه جاری تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد دوربین هواوی پی ۱۱ (Huawei P11) احتمالا یک سیستم دوربین سه گانه خواهد بود. سه سنسور که با چینشی افقی درون پنل پشتی این دستگاه خودنمایی می‌کنند.

بعد از انتشار این نيوز، گزارشی منتشر شد که نشان می داد نمایشگر پرچمدار بعدی هواوی احتمالا دارای یک ناچ -بریدگی درون بالای صفحه نمایش- هست.

این موضوع بر پايه استخراج کدهای سفت افزاری محصولات هواوی به دست آمده و گویای اين هست که صفحه نمایش هواوی P11 چیزی شبیه به نمایشگر آیفون ۱۰ اپل خواهد بود.


بیشتر بخوانید:  صفحه نمایش هواوی پی ۱۱ به مانند آیفون X دارای ناچ (شکاف) خواهد بود


درون رویداد هواوی که به تازگی درون لندن برگزار شد، کمپانی گوشی‌ساز هواوی، دوربین سه بعدی را با عنوان Point Cloud Depth Camera به نمایش گذاشت. این تکنولوژی جدید درواقع شبیه به یک لوازم جانبی هست که به گوشی هواوی میت ۱۰ متصل می شود. این ویژگی می‌تواند به خوبی با گوشی هواوی پی ۱۱ ادغام شده و درون دوربین این دستگاه جاسازی شود.

درون ویدیویی که به تازگی درون فضای وب به اشتراک گذاشته شده هست، یکی از مهندسین آنر، عملکرد این دوربین را نشان داده و به سرعت یک اسکن سه بعدی از چهره خود می‌گیرد. با دقت به سرعت فرآیند ثبت این تصویر، می‌توان اعلام کرد که احتمالا دوربین Point Cloud Depth هواوی، شبیه به دوربین TrueDepth اپل نخواهد بود.

اساسا دوربین TrueDepth با دسترس از مادون قرمز، هزاران نقطه را بر روی چهره کاربر شناسایی کرده تا بتواند شکل اين را ترسیم کند، اما شیوه کار درون دوربین جدیدی که هواوی اين را به نمایش گذاشت، عملکرد متفاوتی دارد.

ویژگی اسکن سه بعدی از چهره با دوربین هواوی پی ۱۱ فرصت خوبی هست تا این کمپانی وجود ناچ (شکاف) درون نمایشگر گوشی پرچمدار جدید خود را توجیه کند.

با این وجود هنوز تا معرفی این اسمارت فون زمان زیادی باقی مانده هست و هنوز نمی‌توانیم درباره این موضوعات با اطمینان صحبت کنیم. بنابراين همچنان منتظر خبرهای جدید باشید و از دیدن ویدیوی زیر لذت ببرید.

.

بیشتر بخوانید:

 

منبع: phonearena


تکراتو را درون تلگرام دنبال کنید

مطالب پیشنهادی