تلگرام رفع فیلتر شد! متصل هست او … مثل ندارد …
۲۴ام دی ۱۳۹۶ دوربین

بدون شک تلگرام محبوب ترین پیام رسان یا به عبارت صحیح تر، شبکه اجتماعی نوین درون ایران هست. همانطور که می دانید این وسیله ارتباطی متاسفانه طی اتفاقات اخیر فیلتر شده بود و حالا خوشبختانه باید بگوییم تلگرام رفع فیلتر شده هست! درون ادامه با ترنجی همراه باشید.

تلگرام که برای تمامي ما، چه وارد به فناوری چه کاملا ناآشنا به فناوری یک ابزار بسیار مفید برای ارتباط و اطلاع رسانی هست. شما می توانید درون اين کانال خود را داشته باشید، گروه های خود را بسازید، فایل ارسال کنید، تمام آنچه که نیاز دارید را حتی از سرگرمی، خبري، موزیک و حتی ویدیو را از اين تامین کنید. به لطف ربات های مفید حتی می توانید کارهایی را انجام دهید که انجام دادن اين ها واقعا نیازی به وقت گذاشتن شما ندارد.

تلگرام بدون شک “مثل ندارد” چه نمونه های داخلی و چه نمونه های خارجی مواردی نیستند که بتوانند جای تلگرام را برای ۴۰ میلیون کاربر بگیرند. نگاه کردن به نمایشگر موبایل دیگران اصلا کار درستی نیست اما اگر یک جای عمومی مثل مترو، اتوبوس یا هر جای دیگر هستید درون حدی که بدانید چه نرم افزار ای درون حال دسترس هست به موبایل اين ها نگاه کنید، بدون شک ۸۰٪ درون حال دسترس تلگرام هستند.

خیلی از کسب و کارهای کوچک و حتی بزرگ تر از چیزی که فکر کنید از این ابزار برای کاهش هزینه های اطلاع رسانی خود دسترس می کنند، محصول را مستقیما به دست کاربر می رسانند، ربات هایی برای کسب و کارهای مختلف طراحی شده که حتی فراتر چیزی که فکر کنید کار می کند.

موردی که شخصا اين را تجربه کردم، حس لذت به روز بودن کاربرانی با میانگین سنی بالاتر با دسترس از تلگرام بود. دسترس از اینترنت و گوشی هوشمند اين ها اینقدر به تلگرام محدود بود که به هنگام فیلتر شدن تگلرام، عبارت “فیلترشکن تلگرام” از عبارت “فیلترشکن” بیشتر جستجو شده بود! این ها تمامي نشان از مفید بودن واقعی این شبکه اجتماعی نوین هست مسلما نيوز از رفع فیلتر تلگرام برای خیلی از کاربران یک خوشحالی واقعی هست! همین سرعت بسیار پایین انتقال پیام ها را درون ساعات اولین رفع فیتلر تلگرام خود نشان از حجم عظیم انتقال نیافته زمان زمان فیلترینگ اين هست!

امیدواریم به جای سلب شدن دسترس از یک “وسیله” روی موارد کاملا پایه ای تر سرمایه گذاری شود! شما چقدر از تلگرام دسترس می کردید؟ از شنیدن این نيوز که قطعا با شنیدن اولین نوتیفیکیشن از تلگرام بدون فیلترشکن، زودتر از ما متوجه شدید، چیست؟


مطالب پیشنهادی