تعطیلی بخش کارت‌های اعتباری وان پلاس به دلیل مشکلات امنیتی
۱۶ام بهمن ۱۳۹۶ دوربین

تعطیلی بخش کارت‌های اعتباری وان پلاس به دلیل مشکلات امنیتی

کمپانی وان پلاس درون طی چند روز گذشته به دلیل نقصی امنیتی، قبول پرداخت‌های کارت‌های اعتباری را بر روی وب‌سایت اش متوقف کرده هست
 
به گفته ایتنا از شماران سیستم کمپانی وان پلاس همیشه درون ساخت تلفن‌های همراه هوشمند باکیفیت و ولي خوش‌قیمت سردمدار بوده هست؛ اما با این حال به نظر می‌رسد که این بار این کمپانی درون زمینهٔ امنیت وب‌سایت خود، ضعیف عمل کرده هست.
مطابق آمار منتشره درون وب سايت‌ها، به‌تازگی ۶۸ نفر از کاربرانی که برای خرید تلفن همراه هوشمند وان پلاس از وب‌سایت این کمپانی دسترس کرده و مبلغ مورد نظر را با کارت اعتباری خود پرداخت کرده بودند، درون رابطه با کارت اعتباری خود با مشکل مواجه شده و نهایتا این فرآیند را نیمه‌کاره رها کرده‌اند که موجب نارضایتی آنها شده هست.
 
گفته‌ها همچنین حاوی نکته مهم‌تری هستند، بدین ترتیب که این افراد بنابراين از دسترس از کارت اعتباری خود برای خرید آنلاین محصول مورد نظر، پیام‌هایی را درون رابطه با انجام تراکنش‌های “جعلی” با دسترس از کارت خود دریافت کردند.
 

 

 
این گزارشات بلافاصله به شرکت مزبور منعکس شد، اما بنابراين از پیگیری‌های ثانویه مشخص شد که هیچ مبلغی افزون بر میزان خرید آنها از کارت اعتباری‌شان کاسته نشده هست؛ اما به‌ هرحال فرایندهایی با این کارت انجام‌ شده بود.
 
با این‌ وجود کمپانی وان پلاس درون این رابطه تلاش نمود سریعاً پاسخگو باشد، و به همین منظور و برای بررسی‌های ضروری، پذیرش کارت‌های اعتباری بر روی وب‌سایت خود را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده هست.
 
ولي این کمپانی هنوز توانسته هست تا منشأ مشکل یاد شده را به درستی پیدا کند، اما به کاربران خود قول داده هست که امنیت آنها را فدای فروش خود نکرده و به همین دلیل تا برقراری امنیت کامل بر روی وب‌سایت فعلاً خرید از طریق کارت اعتباری ممکن نیست.
 


مطالب پیشنهادی