تاریخ عرضه گلکسی اس 9 یک ماه زودتر از گلکسی اس 8
۲۴ام آذر ۱۳۹۶ دوربین

اگر از طرفداران فناوری و به خصوص بخش موبایل اين باشید می دانید که سامسونگ هر سال همزمان با نمایشگاه MWC از پرچمدار خانواده گلکسی اس خود رونمایی می کند. سال گذشته گلکسی اس ۸ با یک ماه تاخیر و خارج از عادت معرفی های این خانواده معرفی شد اما امسال انتظار می رود که سامسونگ گلکسی اس ۹ را طبق عادت و حدود نمایشگاه MWC 2018 رونمایی کند. این نمایشگاه ۷ اسفند ماه شروع می شود و اگر حدسی کم خطا بخواهیم داشته باشیم می توان یک تا دو روز پیش از اين را برای تاریخ معرفی گلکسی اس ۹ درون نظر داشت. همچنین سامسونگ تاریخ عرضه گلکسی اس ۹ به بازار را نیز حدودا یک ماه زودتر از گلکسی اس ۸ درون نظر خواهد داشت. درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

تاریخ معرفی گلکسی S9

تاریخ معرفی گلکسی S9

همانطور که درون جدول بالا می بینید، تاریخ معرفی خانواده گلکسی اس از گلکسی اس ۵ و خانواده گلکسی نوت از گلکسی نوت ۴ نشان داده شده هست. درون این بین اگر تاخیر یک ماهه سامسونگ برای معرفی گلکسی اس ۸ را درون نظر نگیریم، تمامي اعضای خانواده گلکسی اس جایی حدود هفته آخر برج ۲ میلادی رونمایی شده اند. به همین دلیل حدس بیراهی نیست اگر بگوییم تاریخ معرفی گلکسی اس ۹ جایی حدود هفته دوم اسفند خواد بود.

شایعات عنوان می کنند که این معرفی همانند عادت سامسونگ با ارایه بسیار سریع گلکسی اس ۹ به بازار همراه خواهد بود تا گلکسی اس ۹ به نسبت گلکسی اس ۸ یک ماه زودتر درون بازار موجود شود. بدین ترتیب سامسونگ می تواند یک ماه زودتر پرچمدار جدید خود را برای مقابله با موج عظیم پرچمدارهای شرکت های ریز و درشت ارایه کند.

هر چند هم اکنون گلکسی اس ۸، گلکسی اس ۸+ و گلکسی نوت ۸ فروش مناسبی دارند اما مسلما با ارایه نسل جدید شاهد عملکرد بهتر خواهیم بود. شما فکر می کنید تاریخ عرضه گلکسی اس ۹ اینطور گزينش شود؟ نظر شما درباره گلکسی اس ۹ احتمالی چیست؟ با عرضه زودتر اين آیا این شرکت کره ای می تواند موفقیت خوبی کسب کند؟


مطالب پیشنهادی