افشای اطلاعات پرچمدار بعدی وان پلاس
۲۱ام دی ۱۳۹۶ دوربین

افشای اطلاعات پرچمدار بعدی وان پلاس

به تازگی مراکز افشای اطلاعات تلفن های همراه اعلام کرده اند که کمتر از ۴ ماه به عرضه نسخه بعدی وان پلاس باقی مانده هست.
 
به گفته ایتنا از وب سایت خبری تحلیلی trustedreviews، تلفنهای همراه هوشمند وان پلاس همیشه قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا را درون کنار هم عرضه می کنند و به همین دلیل نیز به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرده اند.
 
با این وجود کمتر کسی انتظار داشت که نسخه ای جدید از این تلفن همراه درون فاصله زمانی کمتر از چند ماه نسبت به نسخه قبلی روانه بازار مصرف گردد.
 
با این حال شایعات حالی از اين هستند که تنها ۴ ماه دیگر شاهد عرضه نسخه جدید وان پلاس یعنی وان پلاس ۶ خواهیم بود و حتی برخی از مشخصات این محصول نیز به وب سايت ها راه پیدا کرده هست.
 

 
بر پايه این شایعات قرار هست تا وان پلاس ۶ به یک تراشه اسنپ دراگون ۸۴۵مجهز باشد ولی هنوز میزان رم و حافظه داخلی اين مشخص نشده هست، هرچند که بعدی به نظر می رسد که شاهد رم کمتر از ۸ گیگابایتی بر روی این مد باشیم.
 
همچنین نمایشگر این محصول نیز حداقل ۵٫۷ اینچی خواهد بود و تمامی بخش جلویی اين به نمایشگر اختصاص خواهد داشت و هیچ چیز اضافه ای را نمی توان درون این بخش مشاهده کرد.
 
دلیل این امر نیز این هست که قرار هست تا شاهد عرضه حسگر اثر انگشت درون زیر نمایشگر دستگاه باشیم و به همین دلیل نیز این تلفن همراه قابلیت های بسیار ویژه ای دارد و می توان انتظار داشت که ابعاد این محصول کوچکتر و ظریف تر از نسل های پیشین باشد.
 


مطالب پیشنهادی