اسمارت‌فون Galaxy X با کد SM-G888N0 درون سایت سامسونگ به عنوان یک اسمارت‌فون سرسخت شناخته شده هست!
۴ام دی ۱۳۹۶ دوربین

همانطوری که درون جریان هستید، سامسونگ قرار هست برای سال آینده سورپرایزی داشته باشد و از دستگاهی تحت عنوان گلکسی ایکس رونمایی کند. ولي Galaxy X  را ما گفته‌ایم و بعید نیست نام دیگری برای اين گزينش شود. تا قبل از این مطلب، معتقد بودیم این دستگاه با شماره SM-G888N0 مربوط به اولین دستگاه سامسونگ هست که اين را اسمارت فون تاشو می‌دانیم. گویا قضیه به این شکل نیست. درون ادامه همراه باشید.

متاسفانه با جستجو کلمه rugged smartphone درون قسمت پشتیبانی سایت اصلی سامسونگ دستگاهی نشان داده خواهد شد که دقیقا مربوط به کد SM-G888N0 هست. با این حساب مسلما انتظار نداریم که با دستگاهی پرچمدار رو به رو باشیم. ولي شاید با خود بگوییم که شاید گلکسی X  مربوط به این شماره کد دستگاه نباشد که این نیز احتمال بعیدی نیست.

درون هر صورت این را می‌دانیم که دستگاهی از سمت سامسونگ درون راه هست. دستگاهی که به عنوان اولین اسمارت‌فون تاشو قلمداد خواهد شد و ویژگی‌های برتری دارد که رده‌ای جدید درون دستگاه‌ها را ایجاد می‌کند اما انتظار فروش جهانی اين را به هیچ وجه نداشته باشید. ممکن هست این دستگاه تنها برای کره جنوبی رونمایی شود.

 


مطالب پیشنهادی