استخدام کارشناس voip و بهترین شرکت‎ها برای استخدام
۱۲ام دی ۱۳۹۶ دوربین

به گفته ایتنا به نقل از واحد کارگزینی کارشناس تجهیزات ویپ آریستک، همزمان با گسترده شدن اینترنت پرسرعت درون ایران، برخی از فناوری‌های جدید مثل سیستم ویپ نیز وارد کشور شد و شغل تخصصی کارشناس voip نیز به فهرست مشاغل اضافه شد. به دلیل امکانات بسیار گسترده این تکنولوژی درون راستای افزایش بهره‌وری سازمان‌ها و کسب‌وکارها، بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت‌ها به‌منظور برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده و تعامل بهتر با مشتریان و شرکاء خود، ترجیح می‌دهند از فناوری ارتباطات تحت شبکه‌های کامپیوتری دسترس کنند و از همین رو، به‌منظور نصب، راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات مرکز تلفن ویپ، اقدام به استخدام کارشناس voip نیز می‌کنند.

با دقت به اینکه فرصت‌های شغلی زیادی برای متقاضیان استخدام کارشناس voip درون تهران و سایر کلان‌شهرها ایجاد شده هست، متخصصانی که درون زمینه voip از دانش علمی و فنی خوبی برخوردار هستند، اغلب درون گزينش شرکتی مناسب دچار اشتباه می‌شوند و بنابراين از مدتی دچار سرخوردگی می‌شوند! زیرا به عنوان کارشناس voip متخصص درون یک شرکت استخدام می‌شوند اما اغلب امور مربوط به کارشناس شبکه را انجام می‌دهند و می‌بایست علاوه بر راه اندازی تجهیزات voip، به کلیه امور مربوط به شبکه‌های کامپیوتری سازمان مشتریان رسیدگی کنند! لذا کلیه علاقه‌مندانی که از تجربه و تخصص مناسبی درون سمت شغلی کارشناس voip برخوردار هستند باید به این نکته دقت داشته باشند که استخدام کارشناس ویپ درون این قبیل شرکت‌ها، بدترین جایی هست که می‌توانند درون اين مشغول بکار شوند. چراکه رسیدگی به اموری مثل امنیت شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، پسیوکاری، مانیتورینگ و… جزو وظایف کارشناس ویپ نیست! لذا یک کارشناس voip درون مصاحبه‌های استخدامی خود حتماً باید این نکته را مورد بررسی قرار دهد تا بعداً دچار مشکل نشود.

 

بهترین شرکت‌هایی که یک کارشناس voip می‌تواند درون آنجا مشغول بکار شود، شرکت‌های خدمات شبکه می‌باشند که مبادرت به ارائه انواع خدمات تخصصی درون حوزه شبکه‌های کامپیوتری می‌ورزند و برای هر یک از حیطه‌های تخصصی مربوط به شبکه، کارشناس مخصوص به اين زمینه کاری را استخدام می‌کنند. به‌عنوان مثال به‌منظور ارائه سرویس‌های ویپ به مشتریان خود، اقدام به جذب کارشناس voip متخصص می‌کنند تا بتوانند با بهترین کیفیت ممکن، تجهیزات ویپ را برای مشتریان خود راه‌اندازی کنند و با پشتیبانی تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویپ، موجب افزایش رضایتمندی مشتریان خود شوند. بر همین پايه سعی می‌کنند با انتشار آگهی‌های استخدام و جذب کارشناس voip باتجربه، خدمات تخصصی خود را به بهترین نحو ممکن برای شرکت‌ها و سازمان‌ها انجام دهند.
 
این مقاله توسط کارشناس voip شرکت آریستک آماده شده هست و از شما خوانندگان عزیز دعوت می‌کنیم به منظور درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه راه اندازی voip و نصب تجهیزات اين، به وب‌سایت آریستک مراجعه کنید. همچنین می‌توانید تجربیات خود را درون رابطه با بازار کار کارشناس voip درون شهرهای مختلف ایران درون همین صفحه کامنت بگذارید.

مطالب پیشنهادی