احتمالا نام رسمی الجی جی 7 (LG G7) تغییر کند
۱۴ام دی ۱۳۹۶ دوربین

ممکن هست هر شرکتی بنا به دیدی که به بازار دارد تصمیم به تغییر راهبرد درون نامگذاری برای ارایه بهتر محصولاتش درون بازار داشته باشد. الجی از اين دسته شرکت هایی هست که درون نام گذاری پرچمدار خود تغییر چندانی به وجود نیاورده هست. این شرکت را می توان از اولین تولیدکننده های اندرویدی دانست که پیشوند مخصوص موبایل های اندرویدی خود را حذف کرد. این پیشوند که Optimus نام داشت با ارایه الجی جی ۲ حذف شد و از اين به بعد تا الجی جی ۶ هر چقدر شاهد تغییر راهبرد درون طراحی پرچمدارهای الجی بودیم اما تغییر نامی ندیدیم. حالا اما گفته می رسد که شاید الجی بخواهد برای نام رسمی الجی جی ۷ (LG G7) تصمیمی متفاوت بگیرد. درون ادامه با ترنجی همراه باشید تا درون این زمینه بیشتر بخوانیم.

درون لو رفتن افسانه ای اسامی تمام پرچمدارهای ۲۰۱۸ که با چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ ارایه می شوند نام پرچمدار ۲۰۱۸ الجی را LG G7 و LG G7+ دیدیم. طبق گزارشات رسیده از کره جنوبی و به ادعای Digital Daily گویا الجی تصمیم دارد تا درون نام گذاری خود تغییری ایجاد کند. اين ها اعلام کرده اند که شماره گذاری مد به صورت دو رقمی خواهد بود و شاید این دستگاه توسط نام جدیدی دوباره برندسازی خواهد شد، این ها گزینه های روی میز هستند.

می توان از دو دید به چنین تصمیم نگاه کرد. ابتدا اینکه اگر نام پرچمدارهای حاضر درون بازار سال ۲۰۱۸ را ببینیم می توان به رقبای اصلی که الجی به اين ها دقت ویژه دارد اشاره کرد، برای مثال گلکسی اس ۹، آیفون ۱۰ (iPhone X)، اچ تی سی یو ۱۲، هوآوی پی ۲۰ یا میت ۱۰ و …! حال نام پرچمدار الجی یعنی الجی جی ۷ را به یاد بیاورید، این شاید درون ذهن کاربرانی که اطلاع درستی از مقایسه اين ها نداشته باشند تداعی قدیمی بودن را بکند.

همچنین هیچ بعید نیست که الجی بخواهد سری G خود را همچون سری V به صورت دو رقمی نام گذاری کند، مثلا نام پرچمدار سال ۲۰۱۸ الجی را می توان LG G70 حدس زد! شاید این شرکت کره ای همچون حدف کردن گلکسی نوت ۶ یا آیفون ۹ و خیلی نمونه های دیگر، چند شماره را حذف کرده به شماره ۱۰ برسد!

هیچ چیز هنوز به صورت رسمی مشخص نیست اما می دانیم که الجی جی ۷ و الجی جی ۷+ جایی اوسط اسفند امسال رسما معرفی خواهند شد و اولین موضوعی که مشخص می شود، نام اين هاست! نظر شما درباره این راهبرد احتمالی و جدید الجی چیست؟


مطالب پیشنهادی