آیا وان پلاس 6 ضد آب هست؟
۱ام خرداد ۱۳۹۷ دوربین

وان پلاس ۶ به صورت رسمی ضد آب نیست و این تست را درون خانه، محل کار یا هیچ جای دیگر انجام ندهید! وان پلاس به شما می گوید که پرچمدار ۲۰۱۸ اين ها تنها زیر باران همراه شماست و اگر نرم افزار استخر دارید، شرمنده! به قولی “Just Watch, Not Touch” و شاید هم نه! به هر حال، درون ادامه با ترنجی همراه باشد تا ببینیم آیا وان پلاس ۶ ضد آب هست؟

درون حقیقت وان پلاس به صورت کامل شما را از غوطه ور کردن وان پلاس ۶ درون آب بر حذر (آ … خدایا ما چرا این هم زذض‌ظ درون فارسی داریم؟!) می دارد اما درون این تست از ابتدا با غوطه ور کردن آغاز می کنیم. ابتدا یک دقیقه، سپس پنج دقیقه و درون نهایت مرز گواهی IP67 یعنی عمق ۱ متری تا ۳۰ دقیقه!

خب مشخصا انتظار ندارید موبایلی که ضد آب نیست ضد آب باشد چون هیچ وقت “توی خیار موز نیست” (!) اما خب می بینیم که اگر برای زمان کوتاهی و تا عمق کمی وان پلاس ۶ شما درون آب افتاد خیلی نگران نباشید اما اگر موبایل شما تا عمق یک متری درون استخر افتاد و شما خیلی سریع به کمکش نشتافتید، کاملا نگران باشید!

نظر شما چیست؟ ضد آب بودن موبایل برای شما چقدر اهمیت دارد؟ یکی از بزرگترین شرکت هایی که اساسا گواهی IP67 و IP68 را به موبایل ها آورد سونی هست و بنابراين از اين سامسونگ و سپس اپل حالا سال هاست که موبایل ضد آب تولید می کنند اما این تقلاهای نافرجام دیگر برندها برای اضافه کردن چنین قابلیتی به پرچمدارهای خود نشان می دهد که کار ساده ای به نظر نمی رسد.

ضد آب بودن موبایل برای شما فاکتور با اهمیتی هست؟ اگر موبایل ضد آب بخرید مثل ما با اين به ساحل می روید یا ترجیح می دهید “سری که درد نمی کند را دستمال نبندید”؟


مطالب پیشنهادی